Kovid-19 testi pozitif olan kişi meyhanede yakalandı: 4 bin 50 lira ceza yazıldı

Kovid-19 testi pozitif olan kişi meyhanede yakalandı: 4 bin 50 lira ceza yazıldı

Kırıkkale’de bir meyhanede yapılan HES kodu denetiminde, Kovid-19 testi pozitif olduğu tespit edilen bir kişiye 4 bin 50 lira idari para cezası uygulandı.

  • Kategori : 3. Sayfa
  • 16 Ağustos 2021 Pazartesi
  • 10:46

KIRIKKALE (İHA) - Kırıkkale Valiliği koordinesinde korona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında denetimler sürüyor. İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından kahvehane, meyhane ve kafe gibi kapalı mekanlarda HES kodu ve GBT (Genel Bilgi Toplama) kontrolleri yapıldı.

4 BİN 50 LİRA PARA CEZASI UYGULANDI

Yenidoğan Mahallesi’ndeki bir meyhanede yapılan denetimde, Hakan T. isimli bir kişinin Kovid-19 PCR testinin pozitif olduğunu tespit edildi. Polis, durumu İl Salgın Denetim Merkezi (İSDEM) ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen filyasyon ekipleri, Hakan T’ye izolasyon kuralını ihlal ettiği gerekçesiyle 4 bin 50 lira idari para cezası uyguladı, ardından karantinaya aldı.

Covid-19 testi pozitif olan kişi meyhanede yakalandı: 4 bin 50 lira ceza yazıldı Covid-19 testi pozitif olan kişi meyhanede yakalandı: 4 bin 50 lira ceza yazıldı Covid-19 testi pozitif olan kişi meyhanede yakalandı: 4 bin 50 lira ceza yazıldı Covid-19 testi pozitif olan kişi meyhanede yakalandı: 4 bin 50 lira ceza yazıldı Covid-19 testi pozitif olan kişi meyhanede yakalandı: 4 bin 50 lira ceza yazıldı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.