Kırıkkalespor için halk şenliği düzenlenecek

Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü  yeni sezona iyi başlaması amacıyla ilk defa şehirde şenlik düzenlenecek. Kırıkkale Belediyesi’nin koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan şenlik kapsamında Kırıkkalespor ve halk buluşması gerçekleştirilecek. 

  • Spor
  • 07 Eylül 2023
  • 16:33
Kırıkkalespor için halk şenliği düzenlenecek

YÜZLERCE FORMA HEDİYE EDİLECEK 
2023-2024 futbol sezonu hazırlıklarını sürdüren Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü  için şehirde ilk defa ‘Kırıkkalespor ve halk şenliği’ düzenlenecek. Önümüzdeki haftalar içinde yapılması planlanan şenlik kapsamında yüzlerce forma ve satranç takımı ücretsiz olarak taraftarlara hediye edilecek. Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulüp Başkanı Şeref Akbal, “Kırıkkale Belediyemiz koordinatörlüğünde şehrimizin takımı ve halkımızın buluşması amacıyla anlamlı bir etkinliğe imza atacağız” dedi. 

ŞEHRİMİZLE BÜTÜNLEŞTİRECEĞİZ 
Kulüp başkanı Akbal, “Kırıkkale Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı’nın önderliğinde halkımızla buluşacağız. 250’yi aşkın forma ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün destekleriyle 70 tane satranç takımı hediye edeceğiz. Şehrimizin takımının halkımızla ve şehrimizle bütünleşmesi için bütün reklam alanlarını kullanacağız. İnşallah bu etkinliği önümüzdeki hafta yapmayı planlıyoruz. Kulüp binamız ve Şehir Parkı bölgesinde bu etkinliği gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir


 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkalespor, ligi 36 puanla 11. sırada tamamladı 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkalespor rakibini kolay geçti

İlginizi Çekebilir

Ciğerci Bahri’den Orduspor paylaşımına açıklama!

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

63015

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

Kırıkkalelilere özel konser

Kırıkkale’de 73 bin trafiğe kayıtlı araç var 

Türkyılmaz, Eris varyantı şüphesiyle hastaneye kaldırıldı 

Faili meçhul hırsızlık olayları aydınlatıldı 

SIRADAKİ HABERLER