Kırıkkalespor, 2021-2022 sezonu çalışmalarına başladı

TFF 3. Lig’de mücadele eden Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kulübü, 2021-2022 futbol sezonu çalışmalarına start verdi. Yeni sezon için düzenlenen toplantıda, Kırıkkalespor yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada, “Kırıkkalespor’un şehrimizi en iyi şekild

  • Spor
  • 25 Mayıs 2021
  • 17:47
Kırıkkalespor, 2021-2022 sezonu çalışmalarına başladı

“GEÇMİŞTEN DERS ALACAĞIZ”
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kulübü, 2021-2022 futbol sezonu için çalışmalara başladı. Yeni sezon için düzenlenen toplantıda, yeni yapılacak olan transferlerin ince elenip sık dokunacağı belirtildi. Toplantı sonrasında yapılan açıklamada; Başkan Veli Uça, ‘Yeni sezona yönetim kurulumuz ile birlikte istişareler yaparak; kulübümüzün yapısına uygun, bizleri her ortamda en iyi şekilde temsil edecek oyuncu grubu ile çalışmayı hedefliyoruz. Geçmişten ders alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi. 

“ŞEHRİMİZİN PARASINI ÇÖPE ATMA LÜKSÜMÜZ YOK”
Önümüzdeki günlerde Teknik direktörü ve iç transfer görüşmelerini yaparak 2021-2022 sezonunun startını vereceklerini söyleyen Başkan Uça, ‘Yapılacak olan transferlerde ince eleyip sık dokuyarak memleketimiz adına karakterli oyuncu grubu ile çalışacağız. Memleketimizin bir kuruş parasını çöpe atma lüksümüz olamaz. Ekibimiz ile beraber sıkı şekilde çalışarak arzuladığımız günlere gidebilmek adına dört elle sarılarak, gece gündüz çalışacağız’ şeklinde konuştu. 

“BU ŞEHİR VE BU TAKIM HEPİMİZİN”
Şehrin önde gelenlerinin verecekleri maddi, manevi desteklere her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduklarını belirten Başkan Uça, ‘Hedeflerimiz doğrultusunda Kırıkkale’mizin her kesimin desteğine ihtiyaç olacak. ‘Bu şehir ve bu takım hepimizin’ mantığı ile hareket edersek başarı kaçınılmaz olacaktır. Bizler yönetim kurulu olarak takımızın başarısı için 24 saat görev yapıyoruz. Takımımızın başarısı otomatik olarak şehrimizin başarısı olacaktır. Bu bağlamda bu süreç içerisinde bizlere destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyoruz’ dedi.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

27287

Yanan dorseyi tırdan ayırdı, yoluna devam etti!

EVKUR’a kızan müşteri, cihazı parçaladı!

Yüksek İhtisas Hastanesi mesai dışı hasta kabulüne başlıyor 

Kırıkkale ihracatında tarihi rekor 

Elindeki cam şişeyle kliniğe saldırdı

Kutluca: “Psikolojik Danışmanlar Günü kutlu olsun”

SIRADAKİ HABERLER