Kırıkkalegücü Spor Kulübü 6. Olağan Genel Kurulu düzenledi

Kırıkkalegücü Spor Kulübü, 14 Haziran Salı günü, 6. Olağan Genel Kurulu’nu düzenledi. Kurulda yapılan seçimde, 26 yıllık kurucu başkan Güven Gündüz, yeniden başkanlığa seçildi. 

  • Spor
  • 16 Haziran 2022
  • 11:15
Kırıkkalegücü Spor Kulübü 6. Olağan Genel Kurulu düzenledi

KONGRE’DE TEK ADAY GÜNDÜZ
Hazırladığı projeler ile adından sıkça söz ettiren Kırıkkalegücü Spor Kulubü, geçtiğimiz Salı günü 6. Olağan Kongresi’ni düzenledi. 26 yıllık kurucu başkan olan Güven Gündüz, tek olarak seçime girdi. Oyların tamamını alan Gündüz, güven tazeledi. 

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK
Kulübün kurulmasından bu yana 14 kez Ulusal Spor Ödülleri töreni gerçekleştiren Güven Gündüz, geçtiğimiz yıl ise pandemi nedeniyle hayatını kaybeden Prof. Dr. Feriha Öz’ün anısına Pandemi Ödülleri’ni düzenledi. Ayrıca geçmiş dönemlerde ’40 Köy 40 Basketbol Takımı’ projesini hayata geçiren ve 2019 yılında Fair Play ödülü alan Güven Gündüz, çalışmaların devam edeceğini belirtti. 

KIRIKKALE’Yİ TANITMAYA DEVAM EDECEĞİZ
İlerleyen süreçte projelere çok daha fazla önem vereceklerini belirten Kulup Başkanı Güven Gündüz, “Bu zamana kadar birçok projemizi hayata geçirdik. Türkiye’nin çok önemli spor insanlarına, medya insanlarına ve bilim insanlarına ödüller verdik. Köylerdeki çocuklarımızı basketbolla buluşturduk. Kulübümüzün çalışmalarını devam ettireceğiz, projelerimize daha bir önem vereceğiz. Kırıkkale’yi Türkiye çapında tanıtmaya devam edeceğiz.” dedi.
 

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti Bahşılı İlçe Başkanı görevinden istifa etti

İlginizi Çekebilir

Bozkırın yaban hayatı korunuyor

İlginizi Çekebilir

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Güneş atandı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

76436

Mirası paylaşamıyoruz 

Kaba doğum hızımız azalıyor! Kırıkkale’nin nüfusu eriyor!

PERKOTEK Plaka Tanıma Sistemi

Motorinin litre fiyatına 2 lira 50 kuruş indirim

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

SIRADAKİ HABERLER