Kırıkkale Belediyesi, tam bana göre festivaline katılacak

Kırıkkale Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara Millet Bahçesi’nde düzenlenecek olan Tam Bana Göre Festival isimli etkinliğe katılacak. Festivalde stant kuracak olan Kırıkkale Belediyesi, katılımcılara süt şekerinin tanıtımını yapacak.

  • Eğitim
  • 04 Ekim 2022
  • 12:12
Kırıkkale Belediyesi, tam bana göre festivaline katılacak

KIRIKKALE, FESTİVALE SÜT ŞEKERİ İLE KATILACAK
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, 5-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Millet Bahçesinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan  ‘Tam Bana Göre Festival’de Konser, Gençler ve çocuklar Astronomi, Havacılık ve Uzay Atölyesi, Doğa Bilimleri Atölyesi, Girişim Atölyesi, Matematik Atölyesi, Tasarım Atölyesi ve Teknoloji Atölyeleri olmak üzere toplam 6 farklı atölyelerinde ortaya koyduğu çalışmaları sergilemeye hazırlanırken, teorik, uygulamalı eğitimler ve deney düzenekleri üzerine verilen eğitimler hakkında geniş bilgileri genç kuşaklarla paylaşacak. Anadolu’nun dört bir yanından gelen lezzetleri deneyimleyecek. Kırıkkale ise bu festivalde Kırıkkale’nin geleneksel lezzeti olan süt şekerini tanıtacak. 

SAYGILI’DAN FESTİVALE DAVET
Etkinlik hakkında açıklama yapan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Yerel Yönetimler Başkanlığımız tarafından 5-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Millet Bahçesi’nde düzenleyeceğimiz festivale Kırıkkale olarak standımızı kurduk. Kırıkkale olarak gençlerimiz ile Ankara’da olacağız” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 


İlginizi Çekebilir

Yeşil alanlarda bakım onarım yapılıyor 

İlginizi Çekebilir

Osmangazi Mahallesi asfaltlanıyor 

İlginizi Çekebilir

Kılıç: “Yarınlarımız çocuklarımıza emanet”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

92962

Sessiz dervim

Uyuşturucu operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

Kırıkkalelilere özel konser

Kırıkkale’de 73 bin trafiğe kayıtlı araç var 

SIRADAKİ HABERLER