Karakeçili’de yüzme bilmeyen kalmayacak 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında Karakeçili ilçesinde çocuklar için yüzme havuzu inşaatında sona yaklaşıldı. Havuzun tamamlanmasıyla birlikte artık çocuklar bu tesiste yüzme öğrenecekler.  

  • Spor
  • 19 Ağustos 2022
  • 09:38
Karakeçili’de yüzme bilmeyen kalmayacak 

ÇALIŞMALARDA SONA YAKLAŞILDI 
Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında çocuklar için yüzme havuzu inşaatında sona yaklaşıldı. Yüzde 90 oranında inşaatın tamamlanma aşamasına gelindiği proje, her alanda genç ve çocuklara hitap edecek. İlçenin gelişmesi amacıyla büyük mücadeleler verdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Veysel Aydemir, “Artık gençlerimiz, çocuklarımız burada yüzecekler. İnşallah güzel bir çalışma olacak” dedi. 

KARAKEÇİLİ İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ 
Yaklaşık 3 dönüm bir alana yapılan tesisle ilgili bilgiler veren Aydemir, “Bu bölgemizde ilk olarak güvenliğin sağlanması amacıyla etrafını tellerle çevirdik. Parkın içine çocukların eğleneceği ve mutlu olacağı çocuk parkı yapılıyor. Bunun yanında ailelerin dinleneceği ve yorgunluklarını atacakları çardaklar oluşturuluyor. Park ile birlikte mahalle daha da güzelleşecek. Bizim her alanda mücadelemiz Karakeçili’nin daha iyi şekilde gelişmesi ve büyümesidir” ifadesinde bulundu. 


Haber: Ahmet Gökdemir
 

İlginizi Çekebilir

Karakeçili’de rengarenk şölen 

İlginizi Çekebilir

Yaz spor okulları açıldı

İlginizi Çekebilir

Büklükale'de Hitit dönemine ait yeni binalar araştırılıyor

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

93012

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER