İş İnsanı Orhan Kılıç, 71 öğrenciye kalem ve kitap gönderdi

Kırıkkale’nin sevilen İş İnsanı E-imzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, burs verdiği 71 üniversite öğrencisine kitap ve kalem de gönderdi. Öğrencilere ‘Allahaısmarladık’ adlı kitabı yollayan Kılıç, “Kardeşlerime bundan sonraki yaşamalarında da başarı

  • Eğitim
  • 25 Haziran 2021
  • 18:20
İş İnsanı Orhan Kılıç, 71 öğrenciye kalem ve kitap gönderdi

KİTAP VE KALEM GÖNDERDİ
Kırıkkale’nin sevilen İş İnsanı E-imzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında lisans bölümlerine yerleşen 71 öğrenciye burs vereceğini açıklamıştı. Kılıç verdiği sözü tutarak 71 öğrenciyi belirlemiş ve bu öğrencilere burs vermeye başlamıştı. Ayrıca Kılıç, 71 kişi haricinde başvuran ve burs alamayan öğrencilerden özür dilemiş ve bundan sonraki yıllarda da burs vermeye devam edeceğini belirtmişti. Kılıç son olarak burs verdiği öğrencilere kitap ve kalem yolladı. Öğrencilere ‘Allahaısmarladık’ adlı kitabı yollayan Kılıç, “Kardeşlerime bundan sonraki yaşamalarında da başarılar diliyorum” dedi.

“71 KARDEŞİMİ ALLAH’A ISMARLIYORUM”
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İş İnsanı Kılıç; “2020-2021 Eğitim Öğretim yılı burs alan öğrencilerimize özel hazırladığımız kitap ve kalemler gönderime hazır. Kardeşlerime bundan sonraki yaşamlarında başarılarının devamını diliyorum. İş hayatına atıldıklarında onların da eğitim gören kardeşlerine yardımlarını esirgemeyeceğini umuyorum. Ülkemize ve milletimize hayırlı bireyler olarak “Allahaısmarladık” kitabını hediye ediyor ve 71 kardeşimi Allah’a ısmarlıyorum.” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

45400

Erduran: “Üyelerimizi asla mağdur etmeyeceğiz"

Karabacak: “Çalışanlara düşük promosyon vermeyin!”

15 bin dönüm araziye lojistik merkezi

Özgü ve Gümüş ailelerinin mutlu günü 

Giyilmeyen kıyafetler çöpe değil, kumbaraya

Kırıkkale’nin lezzeti Bolu’da tanıtıldı

SIRADAKİ HABERLER