İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden bilgilendirme toplantısı

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden bilgilendirme toplantısı

Kırıkkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Kırıkkaleli çiftçilerle etkili iletişim kurmak ve bilgi aktarmak için sürdürülen çalışmalar kapsamında Sulakyurt’ta toplantı düzenledi. 

  • Kategori : Ekonomi
  • 18 Şubat 2020 Salı
  • 10:03

SÜNE MÜCADELESİ ÇALIŞMALARINDA BİLGİLENDİRİLDİ
Çiftçilerin süne mücadelesi çalışmaları, iyi tarım uygulamaları ve tarımsal desteklemeler konularında bilgilendirildiği toplantıya, Kırıkkale İl Tarım ve Orman Müdürü Sırrı Yılmaz, İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Ali Demir, Sulakyurt İlçe Tarım ve Orman Müdürü Cemile Göçer, il ve ilçe müdürlüklerinden teknik personeller ve çok sayıda çiftçi katıldı. 

BU BİR BİLGİ SEFERBERLİĞİ
Çiftçi toplantıları konusunda değerlendirme yapan İl Müdürü Sırrı Yılmaz; “İl ve İlçe Müdürlüklerimiz tüm çiftçilerimize her konuda destek olmaya her zaman hazır, ayrıca sosyal medya üzerinden de çiftçilerimizden gelen tüm çağrılara cevap veriyoruz. Ancak bizim amacımız tüm çiftçilerimiz ile iletişimde olabilmek, çalışmalarımızdan haberdar olmalarını sağlamak, desteklemelerden yararlanabilmeleri için bilgi sunmaktır. Bu amaçla bize ulaşamayan çiftçilerimize biz gidelim, bilgi ve desteğimizi iletelim, taleplerini değerlendirelim ve ilimizde tarımın geliştirilebilir tüm yönlerini hep birlikte kalkındıralım istiyoruz. Bu bir diyalog ve bilgi seferberliğidir. Toplantılarımız yıl boyu ilimiz genelinde devam edecek.”

Gazetekale.com Haber Merkezi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.