Hacılar’da birlik ve beraberlik iftarı 

Başkanlık görevine geldiği günden itibaren önemli çalışmalar gerçekleştirmenin mücadelesi içerisinde olan Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, MHP’yi bir araya getiren iftar etkinliği gerçekleştirdi.

  • Güncel Haberler
  • 20 Nisan 2022
  • 13:21
Hacılar’da birlik ve beraberlik iftarı 

MHP YÖNETİMİ İFTARDA BULUŞTU 
Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, Ramazan Ayı’nın manevi atmosferinin en iyi şekilde yaşatılması amacıyla kasabada iftar programı düzenledi. Milliyetçi Hareket Partisi yönetiminin buluştuğu iftar yemeğinde birlik ve beraberlik sergilendi.  Yemeğe Milletvekili Halil Öztürk, İl Başkanı Murat Abalı, Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuzhan Akpınar, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Karakeçili Belediye Başkanı Veysel Aydemir ve çok sayıda partili partisiz davetli katıldı. 

RAMAZAN’IN MANEVİ ATMOSFERİ 
İftar programında konuşma yapan MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, ramazan ayının güzelliklerinden birini daha Hacılar beldesinde yaşadıklarını belirtti. İftar davetlerinin dostları bir araya getiren sosyal ortamlar yarattığını vurgulayan Öztürk, partilileriyle iftar buluşmalarının devam edeceğini dile getirdi. 

KOYUNCU’DAN HERKESE TEŞEKKÜR 
Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu ise katılımlarından dolayı dostlarına teşekkür ederek, “Bu mübarek günler paylaşmanın yegane günleridir. Ramazan´ın beraberinde getirdiği manevi ortamı ortak bir sofrada hissetmek adına bugün sizlerle birlikte orucumuzu açtık.  Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Tebrik çiçekleri şehit ve gazi ailelerine

İlginizi Çekebilir

Meydanda vatandaşlarla iftar 

İlginizi Çekebilir

Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

37768

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER