Gençlerin yeni kitabı Ne'yi Arıyorsan Sen O'sun 

Kırıkkale’de özel eğitim öğretmeni olarak görev yapan eğitimci Hatice Akgül, “Azap” isminde çıkardığı kitabın ardından, “Ne'yi arıyorsan Sen O'sun” isminde ikinci bir esere imza attı. Özellikle gençlere ve ailelere hitap eden kitap, hayatın çeşitli yerlerinden manevi yaşam değerlerini ön plana çıkartıyor.

  • Eğitim
  • 30 Aralık 2022
  • 15:53
Gençlerin yeni kitabı Ne'yi Arıyorsan Sen O'sun 

HAYATIN MANEVİ DEĞERLERİ ANLATILIYOR 
Eğitim camiasında görev alan ve çevresi tarafından sevilen öğretmen Hatice Akgül, kaleme aldığı ikinci kitabını okur severleriyle buluşturdu. “Ne'yi arıyorsan Sen O'sun” isminde 208 sayfalık bir esere imza atan Akgül, yeni kitabıyla hem gençlere hem de ailelere hitap ediyor. Hayatın her alanından çeşitli kesitlerin yer aldığı kitapta, manevi değerler ile hayatta kazanılabilecek tecrübeler anlatılıyor. 

AMACIM İLİM YOLUNDA ÖĞRETİ 
İlk kitabı ‘Azap’ ile dikkatleri üzerine çekmeye başlayan yetenekli yazar, bu kitabın ulaştığı başarı neticesinde ikinci kitabını yazarak okuyucusuyla buluşturmanın gururunu yaşıyor. Kırıkkale’ye böyle bir eseri kazandırmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Akgül, “İlk kitabımın bana yaşattığı doyum ve okuyucuların yorumları vesilesi ile ikinci kitabımı yazmak için kalbimde hiç bitmeyen heyecan oluştu. Bu heyecanla, ilim yolunda öğretiyi amaç edinerek çalışmalarımı sürdürmekteyim” dedi.


HATİCE AKGÜL KİMDİR?
1990 yılında Kırıkkale’de dünyaya gelen Hatice Akgül, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Akgül, Eskişehir Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümünden 2013 yılında mezun oldu. Yaklaşık 3 yıl boyunca kendi mesleğini icra eden Akgül, daha sonra bir rehabilitasyon merkezinde özel çocuklar için öğretmenlik yapmaya başladı. Tüm bunların yanı sıra sosyal projeler yürüten ve yerel bir gazetede köşe yazarlığı yapan genç yazar, ilk kitabını çıkarma kararı aldı.

Haber: Burak Çalışkan  

İlginizi Çekebilir

Sonsuzluk için son 2 dakika

İlginizi Çekebilir

Gazetekale’nin Ekim sayısı tüm bayilerde 

İlginizi Çekebilir

Gençlerin yeni kitabı Ne'yi Arıyorsan Sen O'sun 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

95982

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER