Genç Parti'ye genç katılım  

Siyasi parti çalışmalarını hızlandıran Genç Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, yönetimini ve ekibini güçlendiriyor. Bu kapsamda Türkiye Değişim Partisi esi Başkanı Ebubekir Eroğlu ve ekibi Genç Parti’ye geçiş yaptı.

  • Siyaset
  • 03 Eylül 2022
  • 16:34
Genç Parti'ye genç katılım  

PARTİ ROZETLERİNİ BAŞKAN YILDIZ TAKTI 
Türkiye Değişim Partisi eski Başkanı Ebubekir Eroğlu ve ekibi Genç Parti’ye geçiş yaptı. Birlik ve beraberliğin sergilendiği geçiş töreninde İl Başkanı Duran Yıldız, parti rozetlerini taktı. Yıldız, “Ülkemizin ve partimizin geleceği için her alanda çalışmalarımızı etkin şekilde çalışmalarımızı sergiliyoruz.  Kırıkkale’de her geçen gün büyüyen ailemizle birlikte siyasi parti çalışmalarımıza hız kazandırdık. İnşallah önümüzdeki dönemlerde yapılacak olan seçimlere çok sıkı şekilde hazırlanıyoruz” dedi.


MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ 
Türkiye’nin ekonomik anlamda zor günlerden geçtiğine değinen Yıldız, “Bu süreç, demokratik hak ve özgürlüklerin yavaş yavaş kısıtlanmaya başladığı bir süreçtir. Çalışanların emeklerinin karşılığını, çiftçimizin ürettiğinin karşılığını alamadığı bir süreçtir. Vatandaşlarımızın her alanda mutlu olması amacıyla üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız. Partimizin adından da olduğu gibi gençliğimizin enerjisini, memleketimize ve milletimize harcamaya hazırız” şeklinde konuştu. 

Haber: Osman Yılmaz 

İlginizi Çekebilir

Genç Parti'ye genç katılım  

İlginizi Çekebilir

100 yıllık büyük destan 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

26048

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER