Geleceğin sporcularına belediye desteği 

Kırıkkale Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği kapsamında açılan Yaz spor okulları farklı branşlarda eğitime devam ediyor.

  • Spor
  • 10 Ağustos 2022
  • 11:58
Geleceğin sporcularına belediye desteği 

TOPLAMDA 24 BRANŞTA EĞİTİM VERİLİYOR 
Kırıkkaleli genç sporcu adaylarına verdiği desteği her alanda sürdüren Kırıkkale Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde yaz aylarını dolu dolu geçirilmesi için spora desteğini sürdürüyor. Kırıkkale gençlerine yönelik toplam 24 branşta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor komplekslerinde verilen eğitimler ile geleceğin sporcuları yetiştiriliyor. 


HER ZAMAN YANLARINDAYIZ 
Çocuklarımızın tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve yeteneklerini geliştirmeleri için Kırıkkale Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen yaz spor okulları farklı branşlarda devam ediyor. Atletizm, Badminton, Boks, Jimnastik, Voleybol, Basketbol, Softbol, Eskrim, Bocce, Fitness, Geleneksel Okçuluk, Güreş, Halk oyunları, Halter, Hentbol, Hokey, Judo, Masa tenisi, Taekwondo, Tenis, Futbol, Yüzme gibi spor branşlarında eğimler devam edecek.

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Kadınlar, SODAM ile mesleki donanım kazanacak 

İlginizi Çekebilir

Meydanda vatandaşlarla iftar 

İlginizi Çekebilir

Ana borularda bakım nedeniyle sular kesilecek 

misafir
Kırıkkale Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün açtığı yaz sporlarına başvurular belediyenin resmi sitesinden duyurulursa reklamları herkese ulaşırsa seneye bizde başvurma şansı yakalarız. Spor yapmayan çocuk kalmaz umarım. Çok güzel bir proje ama tanıtım vs. hiç yok. Ne zaman başladı bitti bilmiyoruz

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

11484

Kırıkkale Üniversitesinden öğrencilere "hoş geldiniz" etkinliği

Avrupa’nın engelsiz şampiyonu 

Dünyanın en saf kimyasal kaya tuzu Delice’nin 

Yayalar için öncelik duruşu 

Öztürk: “CHP Kırıkkale teşkilatı kafasını kumdan çıkarsın!”

Akdoğan: “Sağlık çalışanları olarak büyük bir aileyiz” 

SIRADAKİ HABERLER