Geleceğin sporcularına belediye desteği 

Kırıkkale Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği kapsamında açılan Yaz spor okulları farklı branşlarda eğitime devam ediyor.

  • Spor
  • 10 Ağustos 2022
  • 11:58
Geleceğin sporcularına belediye desteği 

TOPLAMDA 24 BRANŞTA EĞİTİM VERİLİYOR 
Kırıkkaleli genç sporcu adaylarına verdiği desteği her alanda sürdüren Kırıkkale Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde yaz aylarını dolu dolu geçirilmesi için spora desteğini sürdürüyor. Kırıkkale gençlerine yönelik toplam 24 branşta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor komplekslerinde verilen eğitimler ile geleceğin sporcuları yetiştiriliyor. 


HER ZAMAN YANLARINDAYIZ 
Çocuklarımızın tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve yeteneklerini geliştirmeleri için Kırıkkale Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen yaz spor okulları farklı branşlarda devam ediyor. Atletizm, Badminton, Boks, Jimnastik, Voleybol, Basketbol, Softbol, Eskrim, Bocce, Fitness, Geleneksel Okçuluk, Güreş, Halk oyunları, Halter, Hentbol, Hokey, Judo, Masa tenisi, Taekwondo, Tenis, Futbol, Yüzme gibi spor branşlarında eğimler devam edecek.

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Ersan: “Bu arsa satışına karşıyız”

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi’nden fırınlara yönelik denetim

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi okullarda hijyen seferberliği başlattı

misafir
Kırıkkale Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün açtığı yaz sporlarına başvurular belediyenin resmi sitesinden duyurulursa reklamları herkese ulaşırsa seneye bizde başvurma şansı yakalarız. Spor yapmayan çocuk kalmaz umarım. Çok güzel bir proje ama tanıtım vs. hiç yok. Ne zaman başladı bitti bilmiyoruz

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

62105

Sevgi ve merhamet timi sahada

Öztürk, “Kar yağışı çiftçinin yüzünü güldürdü”

Motorine indirim geliyor

Öğrencilerin yemek ihtiyacı devlet tarafından karşılanacak 

Tek sorunumuz bölgecilik!

Uğurer, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı 

SIRADAKİ HABERLER