Filenin Anadolu Yıldızları çeyrek finalde 

Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinasyonunda, Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri ile Spor Federasyonu Başkanlıkları işbirliğinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi  (ANALİG)  kapsamında yer alan Voleybol Grup müsabakaları Kırıkkale’de gerçekleştirildi. 

  • Spor
  • 21 Mart 2022
  • 11:40
Filenin Anadolu Yıldızları çeyrek finalde 

11 İLDEN 295 SPORCU KATILDI 
Müsabakalara 11 ilden 147 erkek 148 kız olmak üzere toplamda 295 sporcu katılarak ter döktüler. Takımların başında 22 antrenör 22 idareci bulundu. Nefes kesen, heyecanlı ve son derece zevkli geçen müsabakalar sonucunda aşağıda belirtildiği gibi erkekler ve kızlarda gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar Adana'da yapılacak olan Voleybol Çeyrek Finalde mücadele etmeye hak kazandılar. 


BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM 
C grubunda mücadele eden Kırıkkale erkek takımı grup birincisi olarak çeyrek finalde mücadele etmeye hak kazandı.  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp Anadolu Yıldızlar Ligi Grup müsabakalarında diğer illerden gelen kafileleri en güzel şekilde ağırlandığını söyledi. Gruplarından çıkmayı garantileyen takımlara çeyrek finalde başarılar dileyen İl Müdürü Alp, Kırıkkale karmasının çeyrek finalde de başarılı olacağına inandığını dile getirdi. 


Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden ulusal organizasyon

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

64147

Akyön, yarış öncesi yönetim ekibine sıra gecesi düzenledi

Kırıkkale'de uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

Mısır’da tatil yapan turiste, köpek balığı saldırdı

Kırıkkale, uluslararası yarışta

Öztürk: “Türk Milleti kaosa hayır demiştir!”

Havalar ısındı, zehirli uğur böceği örümceği görüldü

SIRADAKİ HABERLER