Filenin Anadolu Yıldızları çeyrek finalde 

Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinasyonunda, Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri ile Spor Federasyonu Başkanlıkları işbirliğinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi  (ANALİG)  kapsamında yer alan Voleybol Grup müsabakaları Kırıkkale’de gerçekleştirildi. 

  • Spor
  • 21 Mart 2022
  • 11:40
Filenin Anadolu Yıldızları çeyrek finalde 

11 İLDEN 295 SPORCU KATILDI 
Müsabakalara 11 ilden 147 erkek 148 kız olmak üzere toplamda 295 sporcu katılarak ter döktüler. Takımların başında 22 antrenör 22 idareci bulundu. Nefes kesen, heyecanlı ve son derece zevkli geçen müsabakalar sonucunda aşağıda belirtildiği gibi erkekler ve kızlarda gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar Adana'da yapılacak olan Voleybol Çeyrek Finalde mücadele etmeye hak kazandılar. 


BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM 
C grubunda mücadele eden Kırıkkale erkek takımı grup birincisi olarak çeyrek finalde mücadele etmeye hak kazandı.  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp Anadolu Yıldızlar Ligi Grup müsabakalarında diğer illerden gelen kafileleri en güzel şekilde ağırlandığını söyledi. Gruplarından çıkmayı garantileyen takımlara çeyrek finalde başarılar dileyen İl Müdürü Alp, Kırıkkale karmasının çeyrek finalde de başarılı olacağına inandığını dile getirdi. 


Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Filenin Anadolu Yıldızları çeyrek finalde 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

69432

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER