Eski kayınpederini bacağından vuran damat yakalandı

Eski kayınpederini bacağından vuran damat yakalandı

5 Temmuz Pazar günü, eski kayınpederi D.B.’yi bacağından vurduktan sonra olay yerinden kaçan ve firari olarak aranan damat M.S. , KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.

  • Kategori : 3. Sayfa
  • 11 Temmuz 2020 Cumartesi
  • 11:20

5 GÜN SONRA YAKALANDI
5 Temmuz 2020 tarihinde meydana gelen olayda, 47 yaşındaki M.S. eski kayınpederi D.B. (66) ile tartışmaya başladı. Kısa sürede tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle yanında getirdiği tabancayla ateş açan M.S., eski kayınpederi D.B.’yi sağ bacağından yaraladı. Bağlarbaşı Mahallesi 875. Sokak’ta meydana gelen olayın ardından kaçan ve firari olarak aranan M.S. 10 Temmuz Cuma günü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen operasyonla yakalandı. Adli mercilere sevk edilmek üzere gözaltına alınan M.S.’nin üzerinde olayda kullanıldığı tahmin edilen ruhsatsız bir tabanca ve 4 adet mermi ele geçirildi.

TABANCA VE MERMİLER ELE GEÇİRİLDİ
Konuya ilişkin açıklama yapan Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü açıklamasında; “10 Temmuz 2020 günü KOM Şube Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından 5 Temmuz 2020 tarihinde Bağlarbaşı Mahallesi 875. Sokak üzerinde meydana gelen eski kayınbabasını silahla yaralama olayı sonrası firari olarak aranan M.S. isimli şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edilmek üzere gözaltına alınmış olup yapılan aramada CZ 75 marka 8+19 mm PARA ibareli ruhsatsız tabanca, bu tabancaya ait 1 adet şarjör, 4 adet 9 mm tabanca fişeği ele geçirilmiştir.” dedi.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.