Erdoğan'dan şehit babasına başsağlığı telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün Iğdır'da şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Hakan Özdemir’in babası Alaattin Özdemir’i telefonla arayarak başsağlığı dileklerinde bulundu.

  • 3. Sayfa
  • 13 Mayıs 2019
  • 13:05

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Iğdır'ın sınır bölgesinde devriye görevi yaparken, PKK-YPG'li teröristlerin ateş açması sonucu çıkan çatışmada şehit olan Sözleşmeli Er Hakan Özdemir'in Babası Aladdin Özdemir'i arayarak başsağlığında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can'ı arayarak şehit ailesi ile görüşmek istedi. Şehidin evine giden Ramazan Can, şehit babası Aladdin Demirel'i Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştürdü. Erdoğan, şehidin babası Aladdin Özdemir'le yaptığı görüşmede, Başımız sağ olsun, gerçekten arka arkaya böyle acıyı yaşamanızdan dolayı üzüntümü paylaşmak istedim. Allah sabrınızı artırsın, Rabbim şehidimize de inşallah cennetinde yer ayırsın. Yine aynı şekilde yenge hanıma da temennilerimi iletirseniz, şehitlik makamı noktasında bir şey söylememize gerek yok. Onlar Peygamber efendimizin en yakın dostlarıdır. Allah yar ve yardımcınız olsun, onların kanını yerde bırakmıyoruz bırakmayacağız inşallah. Allah ömrünüzü artırsın, birliğimizi daim etsin ifadelerini kullandı.

Şehidin babası Aladdin Özdemir de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Vatan sağ olsun, ezanımız susmasın, bayrağımız dalgalansın" dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

81588

Akyön, yarış öncesi yönetim ekibine sıra gecesi düzenledi

Kırıkkale'de uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

Mısır’da tatil yapan turiste, köpek balığı saldırdı

Kırıkkale, uluslararası yarışta

Öztürk: “Türk Milleti kaosa hayır demiştir!”

Havalar ısındı, zehirli uğur böceği örümceği görüldü

SIRADAKİ HABERLER