Elektrik kesintileri vatandaşı canından bezdirdi!

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, son günlerde sıklıkla yaşanılan elektrik kesintileriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Elektrik kesintilerinin vatandaşı canından bezdirdiğini bildiren Önal, “Vatandaşımız sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyor” dedi.

  • Siyaset
  • 05 Ağustos 2022
  • 11:43
Elektrik kesintileri vatandaşı canından bezdirdi!

HASTALARI OLUMSUZ ŞEKİLDE ETKİLEDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, resmi sosyal medya hesabından elektrik kesintileriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Önal, “Kırıkkale’de yaşanan elektrik kesintisi birçok mahallede vatandaşlarımızı mağdur ediyor. Önceden haber verilmeyen, ne kadar süreceği belirtilmeyen bu kesinti en çok da kronik rahatsızlığı olan ve cihaza bağlı bulunan hastalarımızı etkiliyor.”

DOLAPLARDA BULUNAN ÜRÜNLER BOZULDU
“Şehrimizde hemen her gün yaşanan su kesintilerine bu kez de uzun süreli elektrik kesintisi eklendi. Birçok kent için yıllar önce sorun olmaktan çıkan bu durum Kırıkkale’mizde maalesef problem olmaya devam ediyor. Vatandaşımız bu kadarı da fazla diyor. Bazı vatandaşlar, dolaplardaki ürünlerin bozulduğundan bahsederken, özellikle makine kullanan hastaların sıkıntıları da kesinti nedeniyle artıyor, esnafımız ürünlerin bozulmasından korkuyor. Elektrik sorunun ne zaman çözüleceği konusunda şimdiye kadar hiçbir açıklama yapılmaması da oldukça düşündürücü. Vatandaşımız sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyor” dedi.

Haber: Burak Çalışkan  

İlginizi Çekebilir

Önal, ek ders karşılığı çalışan personellerin sorunlarını dile getirdi

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale, doğal afet bölgesi ilan edilmeli 

İlginizi Çekebilir

Önal: “Keskin, en çok sizin döneminizde küçüldü”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

40432

Atıl köy okulları yaşam merkezine dönüştürülüyor

Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kutluca: “Vatandaş sorunlarına çözüm bekliyor”

62 şişe kaçak içki ele geçirildi

Yahşihan’da geleneksel aşure birlikteliği

Mobil aşevi araçlarıyla sıcak yemek dağıtılacak 

SIRADAKİ HABERLER