Ekmeğin içinden ip çıktı!

Kırıkkale’de son zamanlarda ekmeğin içinden çıkan çeşitli cisimler adeta vatandaşların sağlığının ne kadar ucuz olduğunu kanıtlar cinsten. Sigara izmariti, poşet, böcek derken bu kez de ekmeğin içerisinde ip çıktı. Bu durum, işini tertip ve hijyenle yapan fırıncıları da zan altında bıraktı.

  • 3. Sayfa
  • 15 Kasım 2022
  • 16:16

TEMİZ FIRINCILAR ZAN ALTINDA KALIYOR 
Kırıkkale’de gün geçmiyor ki ekmeğin içinden bir şey çıkma vakasıyla karşı karşıya kalınmasın. Yapılan bazı denetimler sonrası ekmek vakaları tam son buldu derken izmarit, poşet ve böcekten sonra bu kez de ekmeğin içerisinden ip çıktı. Vatandaşlar denetim yapılmıyor diye yetkililere seslenirken, işini gerçekten de temiz ve layıkıyla yapan fırıncılar ise bu durum karşısında adeta zan altında kalmış oluyor.

VİDEO İLE KAYIT ALTINA ALDI 
Kırıkkale’de son zamanlarda ekmeklerin içerisinden yabancı maddeler çıkmaya başladı. Geçtiğimiz ay bir fırından alınan ekmeğin içerisinden izmarit çıkmıştı. Hemen ardından ekmek içerisinden poşet çıktı. Geçtiğimiz günlerde ise ekmeğin içerisinden böcek çıktı. İnsanlar ‘bakalım bir dahaki sefere ne çıkacak?’ diye serzenişte bulunmaya başlamıştı ki, sorularının cevabı fazla gecikmedi. Bu kez de ekmeğin içerisinden ip çıktı. Gördüğü ip karşısında neye uğradığını şaşıran vatandaş, ipi ekmeğin içerisinden çıkardığı anları ise cep telefonu kamerası ile kaydetti. Ardı ardına yaşanan bu olaylar ise vatandaşlar arasında tepkilere neden oldu.
 

İlginizi Çekebilir

Uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

İlginizi Çekebilir

Televizyon hırsızları jandarma tarafından yakalandı

İlginizi Çekebilir

Zabıta ekipleri çok sayıda dilenci hakkında işlem yaptı

Adem KACAR
Her gün gazetelerde bu haberler çıkarken Belediye uyku modunamı geçiyor? Gerçek manada denetimi ne zaman yapmayı düşünüyor? Denetim yapıyorsa her gün haberlere ekmek neden manşet oluyor? Yazıklar olsun böyle belediyecilik olmaz olsun hijyen kurallarına uymayan, dikkat etmeyen ne kadar gıda üreticisi varsa insanların hakları sonuna kadar haramdır. Yazıklar olsun para kazanma hırsı her şeyin önüne geçmiş. Belediye başkanı millet size koltukta oturun diye oy vermedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

62779

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER