Eğitimde yeni bir bakış açısı MATBİR açıldı 

Kırıkkale’nin eğitim ve öğretim seviyesinin daha yüksek seviyelere çıkması amacıyla yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Eğitimci Taki Kaplan’ın önderliğinde MATBİR Kurs Merkezi görkemli açılış töreniyle vatandaşların hizmetine sunuldu.

  • Eğitim
  • 07 Mayıs 2023
  • 15:49
Eğitimde yeni bir bakış açısı MATBİR açıldı 

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI 
Kırıkkale’de yıllardır eğitim sektöründe faaliyet gösteren Taki kaplan, yarınlar için hayallerine ve hedeflerine ulaşmak isteyen öğrenciler için yeni bir MATBİR Kurs Merkezi’ni vatandaşların hizmetine sundu. Zafer Caddesi Osmanağa Çarşısı Kat: 2 adresinde hizmet veren kurs merkezi düzenlenen görkemli törenle açıldı. Açılış törenine Kırıkkale Belediye başkanı Mehmet Saygılı, Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Albay Cihan Sanlı , Ticaret Odası Başkanı Ahmet Varlı , Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Cebeci ,  Matbir Eğitim Kurumları Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Sevim, siyasi parti milletvekili adayları, parti temsilcileri, STK başkanları, eğitim camiası ve çok sayıda davetli katıldı


BAŞARILI İŞLERE İMZA ATACAĞIZ 
Törende konuşma yapan MATBİR Kırıkkale Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Taki Kaplan, “Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, çıktığımız her yolda yanımızda olan değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Üst üste iki yıl Ankara birinciliği, Türkiye 3. ve 4.lüğü elde eden ve Türkiye çapında şubeleşen MATBİR Eğitim Kurumlarının çağımız vizyonuna uygun yeni eğitim anlayışıyla otuz yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizi birleştirerek şehrimizin en iyi öğretmen kadrosuyla çıktığımız bu yolda nice başarılara imza atacağımıza olan inancımız tamdır.”

BU GÜVENİN KARŞILIĞINI VERECEĞİZ 
“Bugün burada gerçekleşen yoğunluk yıllardır verdiğimiz kaliteli eğitim öğretim hizmetinin yansımasıdır. Bu hizmet kalitesini her geçen gün daha yükseğe taşıyarak bize duyulan bu güvenin karşılığını vereceğiz. Adını sayamadığım sayısız kıymetli dostumuza katılımları için yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Ayrıca çok istemelerine rağmen yoğun programları ve mazeretlerinden dolayı programa katılamayan ancak çiçek ve çelenk gönderen, arayarak, mesaj yazarak varlıklarını yanımızda hissettiren dostlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi. Açılış programının ardından kurs merkezinin terasında düzenlenen kokteyl programında misafirlere ikramlarda bulunuldu. Kurs binasını gezen katılımcılar merkezi konumdaki geniş ve ferah derslikleri, sesli - sessiz kütüphanesi ve etkinlik alanları bulunan kurs merkezine olan beğenilerini dile getirdi.

Haber: Ahmet Gökdemir 


 


İlginizi Çekebilir

Karakeçili Ertuğrul Gazi'yi Anma Uluslararası Kültür Şenliği başladı

İlginizi Çekebilir

Kazada ölen belediye meclis üyesi dualarla uğurlandı

İlginizi Çekebilir

Başka canlar yanmasın 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

40614

Sessiz dervim

Uyuşturucu operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

Kırıkkalelilere özel konser

Kırıkkale’de 73 bin trafiğe kayıtlı araç var 

SIRADAKİ HABERLER