Down sendromlu Meryem’e sürpriz doğum günü

Down sendromlu Meryem’e sürpriz doğum günü

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Yahşihan Belediyesinin sevilen down sendromlu zabıta personeli Meryem Türkyılmaz’a sürpriz doğum günü gerçekleştirdi.

  • Kategori : Yahşihan
  • 10 Ekim 2020 Cumartesi
  • 16:27

BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediyenin sevilen down sendromlu zabıta personeli Meryem Türkyılmaz’a sürpriz doğum günü gerçekleştirdi. Yahşihan’da yaşayan Yasemin ve Erol Türkyılmaz çiftinin 3 çocuklarından en küçüğü olan kızları down sendromlu Meryem Türkyılmaz, yapılan sürpriz doğum günü karşısında duygu dolu anlar yaşadı. Doğum günü pastasının mumunu üfleyen Meryem, kendisi için hazırlanan sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşarken, düzenlenen etkinliğe Yahşihan Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görev yapan Meryem’in iş arkadaşları katıldı.

MERYEM’İN BİZLERDE YERİ ÇOK FARKLI
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamada, “Meryem’in bizlerde yeri çok farklı. Zabıta üniforması giymek istediğini söylemişti bizlerde üniformasına kavuşturmuştuk. Bugünde doğum günü olduğu için sürpriz yapmak istedik. Başta Zabıta Müdürümüz Salih Baş olmak üzere Meryem’in mesai arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Çok iyi bir şekilde Meryem’e destek veriyorlar” ifadelerini kullandı.
 

dogum gunu (1).jpg dogum gunu (2).jpg dogum gunu (3).jpg dogum gunu (4).jpg dogum gunu (5).jpg dogum gunu (6).jpg dogum gunu (7).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.