Covid-19 testi pozitif çıktı. Ama cenazeye katılmaktan geri durmadı

Covid-19 testi pozitif çıktı. Ama cenazeye katılmaktan geri durmadı

Kırıkkale’de korona virüs (Covid-19) PCR test sonucu pozitif çıkmasına rağmen cenazeye giden kadınla temaslı eşi ve iki çocuğu karantina yurduna alındı. 4 bin 50’şer liradan 9 bin lira idari para cezası uygulandı.

  • Kategori : Gündem
  • 24 Temmuz 2021 Cumartesi
  • 01:31

KIRIKKALE (İHA) - Kırıkkale Valiliği koordinesinde İl Salgın Denetim Merkezi ekiplerince, Covid-19 pozitif vaka artışının önüne geçmek için çalışmalar sürdürülüyor. Edinilen bilgiye göre, Zöhre Saygısız, korona virüs (Covid-19) PCR test sonucu pozitif olmasına rağmen temaslı eşi Emre Saygısız ve çocuklarıyla birlikte cenazeye katıldı. İhbar üzerine harekete geçen salgın ve polis ekipleri, Güzeltepe Mahallesi’nde 548. Sokakta ikamet Saygısız çiftinin evine gitti.

Emre ve Zöhre Saygısız çifti, evde bulunmayınca iletişime geçildi. Daha sonra eve gelen çift, annesinin cenazesine katılmak için dışarı çıktıklarını iddia etti. Karantinada olması gerekirken cenazeye giderek toplum sağlığını tehlikeye atmak ve kural ihlalinden 4 bin 50’şer lira idari para cezası uygulandı. Karı-koca ve iki çocuğu öğrenci yurdunda karantinaya alındı.

Karantinayı delip cenazeye gittiler: Pcr testi pozitif olan kadın ve ailesi karantina yurduna alındı Karantinayı delip cenazeye gittiler: Pcr testi pozitif olan kadın ve ailesi karantina yurduna alındı Karantinayı delip cenazeye gittiler: Pcr testi pozitif olan kadın ve ailesi karantina yurduna alındı Karantinayı delip cenazeye gittiler: Pcr testi pozitif olan kadın ve ailesi karantina yurduna alındı Karantinayı delip cenazeye gittiler: Pcr testi pozitif olan kadın ve ailesi karantina yurduna alındı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Hükümetten doğru adım

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?