Çiftçilerimizin her zaman yanındayız 

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Av. Halil Öztürk, siyasi alanda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde dinleyen Öztürk, Yahşihan’ın bazı köylerinde hane halklarıyla bir araya geldi. Öztürk, “Çiftçimizi tarlasında ziyaret ederek çalışmalar ve üretilen bitkiyle ilgili bilgiler aldık. Çiftçimizin yüzü TMO’nun açıkladığı fiyatlardan dolayı gülüyor” dedi. 

  • Siyaset
  • 28 Temmuz 2022
  • 17:00
Çiftçilerimizin her zaman yanındayız 

ÜRETİCİLERİMİZLE TÜRKİYE KAZANACAK 
MHP Milletvekili Halil Öztürk, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz ve parti yönetimi ile birlikte Yahşihan’a bağlı Bedesten, Hisarköy ve Kılıçlar köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Çiftçilerle bir araya gelen Öztürk, “çiftçimizi tarlasında ziyaret ederek çalışmalar ve üretilen bitkiyle ilgili bilgiler aldık. Çiftçimizin yüzü TMO’nun açıkladığı fiyatlardan dolayı gülüyor. Cumhur ittifakı olarak çiftçimizi desteklemeye devam edeceğiz. Türk çiftçisi üretecek Türkiye kazanacak” dedi.

TALEP VE SORUNLARI DİNLEDİ 
Öztürk “Yahşihan ilçemize bağlı Bedesten, Hisarköy ve Kılıçlar köyümüzde hemşehrilerimizle buluşup sıkıntı ve taleplerini dinleyip Milliyetçi Hareket Partisini ve Cumhur İttifakını anlattık. Hemşehrilerimizin ilgi ve teveccühü bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Çiftçilerimizin taleplerini yerinde dinleyip ilgili birimler nezdinde girişimlerimizi başlattık. Hisarköy yakınlarındaki organik çilek tarlasını ziyaret ederek üretim aşamasıyla ilgili üreticimizden bilgi aldık. Bölgenin en lezzetli çileğini yetiştiren üreticimizi tebrik ettik. Kırıkkale’mizin mis kokulu çiçek ve çam bezeli dağ ve tepelerinde arıcılık yapan hemşehrilerimizi ziyaret ederek sohbet ettik. Bedesten Köyümüz yakınlarındaki Aronya Bitkisi üreten çiftçimizi tarlasında ziyaret ederek çalışmalar ve üretilen bitkiyle ilgili bilgiler aldık. Çiftçimizin yüzü TMO’nun açıkladığı fiyatlardan dolayı gülüyor. Cumhur ittifakı olarak çiftçimizi desteklemeye devam edeceğiz. Türk çiftçisi üretecek Türkiye kazanacak” diye konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Yürüyüş bahane, halkla sohbet şahane

İlginizi Çekebilir

MHP’de görev dağılımı yapıldı

İlginizi Çekebilir

MHP, bu ülkenin sigortasıdır  

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

21270

Atıl köy okulları yaşam merkezine dönüştürülüyor

Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kutluca: “Vatandaş sorunlarına çözüm bekliyor”

62 şişe kaçak içki ele geçirildi

Yahşihan’da geleneksel aşure birlikteliği

Mobil aşevi araçlarıyla sıcak yemek dağıtılacak 

SIRADAKİ HABERLER