Bir ilk, ‘askıda tıraş’

Bir ilk, ‘askıda tıraş’

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, bir süredir işyerleri kapalı olan berber ve kuaförlere, hijyen paketi ile birlikte ‘askıda tıraş’ uygulaması için içinde 300 TL olan zarfları hediye etti. Askıda tıraş uygulaması ile berber ve kuaförler, maddi durumu iyi olmayan 10 kişiyi tıraş edecek.

  • Kategori : Yahşihan
  • 16 Mayıs 2020 Cumartesi
  • 16:46

ASKIDA TIRAŞ
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, koronavirüs tedbirleri kapsamında 21 Mart tarihinde faaliyetlerine ara verilen berber ve kuaför esnafına destek olabilmek adına hijyen paketi hediye etti. Ayrıca görülmemiş bir uygulamaya imza atan Türkyılmaz, berber ve kuaförlerde ‘askıda tıraş’ uygulaması başlattı. İlçede bulunan tüm kuaför ve berber esnafına içinde 300 TL olan zarflar veren Türkyılmaz, “Bu para hem esnafımıza hem de tıraş olmakta güçlük çeken ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bir destek.” dedi.

10’AR KİŞİLİK TIRAŞ PARASINI BİZ VERİYORUZ
Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Türkyılmaz, “Yahşihan Belediyesi olarak yeni bir uygulama başlatıyoruz. Kuaför arkadaşlarımızın zor günler yaşadığını bildiğimiz için, onlara bir hijyen paketi hediye ediyoruz. Aynı zamanda ‘askıda tıraş’ uygulaması başlattık. Bu uygulama ile hem esnafımıza hem de tıraş olamayan vatandaşlarımıza destek oluyoruz. Yahşihan Belediyesi olarak ilçemizdeki bütün esnaf arkadaşlara, 10’ar kişilik tıraş parasını biz veriyoruz.
 
 

IMG_5058.JPG IMG_5052.JPG IMG_5067.JPG IMG_5074.JPG

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.