Baran; “Futbolumuzu hem izleyen hem oynayan büyük keyif alacak”

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele edecek olan Kırıkkale Büyük Anadoluspor’da çalışmaların 2’nci etabına geçildi. Hazırlıklarla ilgili açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Nihat Baran, “İzleyenlerin keyif alacağı futbol oynayan bir ekip oluşturma arzusundayız

  • Spor
  • 11 Ağustos 2021
  • 14:31
Baran; “Futbolumuzu hem izleyen hem oynayan büyük keyif alacak”

ÇALIŞMALARIN 2’NCİ ETABI BAŞLADI
Geçtiğimiz yıl 3. Lig’e yükselen ve burada ilk sezonunu geride bırakan Kırıkkale Büyük Anadoluspor, 2021-2022 Futbol Sezonunun hazırlıklarına başladı. Deneyimli teknik adam Nihat Baran ile birlikte Ankara’da çalışmaları sürdüren Kırıkkalespor, çalışmaların ikinci etabına geçti. 

“KIRIKKALESPOR’UN BAŞARIYI YAKALAYACAĞINDAN ŞÜPHEM YOK”
Takımla birlikte Ankara’da bulunan ve burada takımı çalıştıran Kırıkkalespor Teknik Direktörü Nihat Baran, çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Genç oyuncuları da değerlendireceğini belirten Baran, “"Bundan sonra yapacağımız çalışmalar ve hazırlık karşılaşmaları ile kafamdaki sistemi oturtacağız. Liglerin başlamasıyla da hem izleyenler hem de oynayanlar büyük keyif alacaklar. Genç oyuncuları da zaman zaman değerlendireceğiz. Başkanımız Veli Uça başta olmak üzere yönetim kurulu ve taraftarlarımızın desteği ile Kırıkkalespor’un başarıyı yakalayacağından şüphem yok” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

34538

Atıl köy okulları yaşam merkezine dönüştürülüyor

Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kutluca: “Vatandaş sorunlarına çözüm bekliyor”

62 şişe kaçak içki ele geçirildi

Yahşihan’da geleneksel aşure birlikteliği

Mobil aşevi araçlarıyla sıcak yemek dağıtılacak 

SIRADAKİ HABERLER