BAL’da Play-Out heyecanı yaşanacak 

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Yahşihanspor ile 1’inci Amatör Küme B Grubu şampiyonu İl Özel İdaresi Spor, Salı günü Play-Out mücadelesine çıkacak. Karşılaşmayı kazanan takım, yeni sezonda BAL’da mücadele verecek.

  • Spor
  • 15 Nisan 2022
  • 15:15
BAL’da Play-Out heyecanı yaşanacak 

SALI GÜNÜ SAAT 15.00’TE 
2021-2022 Bölgesel Amatör Lig sezonunda ligi 8’inci sırada tamamlayan Yahşihanspor ile 1’inci Amatör Küme B Grubunda şampiyon olan İl Özel İdaresi Spor, Salı günü saat 15.00’te Başpınar Stadyumu’nda Play-Out mücadelesine için sahaya çıkacak. İl Özel İdaresi yeni sezonda BAL’a çıkmak için Yahşihanspor ise BAL’da kalmak için mücadele verecek. 


14’ÜNCÜ HAFTAYA KADAR DÜŞME HATTINDAYDI
Çıktığı 18 maçta 14 puan toplayan Yahşihanspor, ligin son 4 haftasına kadar sık sık küme düşme hattına geriledi. 14’üncü hafta geldiğinde halen 9 sırada bulunan ve direkt olarak küme düşme hattında yer alan Yahşihanspor, son 4 haftada topladığı 6 puan ile direkt küme düşme hattından uzaklaştı. Yahşihanspor, son maçlarda aldığı 6 puan ile ligde elde ettiği 14 puanın neredeyse yarısını son 4 haftada elde etmiş oldu.  Yahşihanspor’un topladığı 14 puan, takımı Play-Out maçından kurtaramadı. Yahşihanspor’un Play-Out oynayacağı takım ise Kırıkkale 1’inci Amatör Küme B Grubu şampiyonu İl Özel İdaresi Spor oldu. 


Haber: Ahmet Gökdemir 
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

60682

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER