Bahçeşehir Koleji, yeni dönemde Kırıkkale’de 

Eğitim ve öğretim alanında başarılı çalışmalara imza atan Bahçeşehir Koleji, 2022-2023 yeni eğitim yılı itibariyle Kırıkkale’de faaliyetlerine başlayacak. Kolej yönetimi, tanıtım toplantısını gerçekleştirerek, yapacakları çalışmalarından bahsetti.

  • Eğitim
  • 16 Mart 2022
  • 12:56
Bahçeşehir Koleji, yeni dönemde Kırıkkale’de 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ 
Yarınlar için kurduğu hayal ve hedeflerine ulaşabilecek gençleri yetiştiren Bahçeşehir Koleji, yeni eğitim ve öğretim yılında Kırıkkale’de faaliyetlerine başlayacak. Düzenlenen tanıtım toplantısına Yerel Ortaklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Savaş Boyar, Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (SODİMER) Başkanı Prof. Dr. Levent Eraslan, Bahçeşehir Koleji Kırıkkale Kampüsü Kurucu Temsilcisi Keramettin Aydın, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, çevre illerden Bahçeşehir Koleji sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı.   

KALİTELİ EĞİTİM HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR
Yerel Ortaklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Savaş Boyar, ülke genelinde 44 kampüs ve binlerce öğrenci ile Türkiye´nin eğitim sistemine destek vermeye çalıştıklarını söyleyerek, “Önümüzdeki dönem ülke genelinde eğitim sistemimize dahil edeceğimiz 7 tane kampüsümüzden bir tanesi de ülke güvenliği açısından çok önemli şehirlerimizden olan Kırıkkale´de açılıyor. Bunun mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bahçeşehir Koleji´nin öncelikli hedefi kaliteli eğitimdir. Kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır. Bunun için de ülkemizin her bölgesinde Bahçeşehir Koleji´nin bayrağını dalgalandıracağız”

KIRIKKALE OLARAK BU YATIRIMI DESTEKLEYİN 
Kırıkkale´de bulunan iki kurucunun Bahçeşehir Koleji olarak sonuna kadar yanlarında olduğunun sözünü veren Genel Müdür Yardımcısı Boyar, “Kırıkkale halkı olarak bu yatırımı destekleyin. Kırıkkale Kampüsümüz Ankara´ya çok yakındır.  Bölge genelinde 9 kampüsüz ile çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu. Bahçeşehir Koleji Kırıkkale Kampüsü Kurucu Temsilcisi Keramettin Aydın ise, Ankara yolu üzerinde bulunan kampüsleri hakkında bilgiler verdi.

Haber: Burak Çalışkan

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

87165

İki otomobil çarpıştı! 4 kişi yaralandı 

Kutluca: “Vatandaş borç içinde!”

Mavi Cafe ve Bistro, Yenişehir’de açıldı

Keskin beton santrali hizmette 

Bozkırın tezenesi film oluyor 

Müftü Yaşar: “Camilerimiz çocuklarla daha güzel”

SIRADAKİ HABERLER