Bahçeşehir Koleji, nitelikli eğitimi çocuklarla buluşturuyor 

Kırıkkale’de eğitim ve öğretim hayatına bu yıl başlayan Bahçeşehir Koleji, kaliteli eğitim anlayışıyla farkındalık oluşturuyor. Kampüs Müdürü Ali Murat Karabağ, “Bahçeşehir Koleji olarak Türkiye’nin her noktasında nitelikli eğitimi tüm çocuklarımızla buluşturmak için çalışıyoruz” dedi.

  • Eğitim
  • 21 Aralık 2022
  • 12:03
Bahçeşehir Koleji, nitelikli eğitimi çocuklarla buluşturuyor 

BAŞARILI ÖĞRENCİLER YETİŞTİRİYORUZ 
2022-2023 eğitim ve öğretim yılı itibariyle Kırıkkale’ye adım atan Bahçeşehir Koleji, Türkiye genelinde sağladığı kalitesini ve yarınlara nice başarılı öğrenciler yetiştirmek amacıyla çalışmalarına start verdi. Yaklaşık 500’ü aşkın öğrencisine eğitim sunan Bahçeşehir Koleji yönetimi Kırıkkale’de faaliyet gösteren basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltılı basın toplantısında Kampüs Müdürü Ali Murat Karabağ, idari müdürler ile Bahçeşehir Koleji kurucu ortağı Necati Cantürk’te yer aldı. 

BİLİMDEKİ DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM
Bahçeşehir Koleji olarak yaptıkları ve yapacakları çalışmalardan bahseden Kampüs Müdürü Ali Murat Karabağ, “Bahçeşehir Koleji olarak Türkiye’nin her noktasında nitelikli eğitimi tüm çocuklarımızla buluşturmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin her noktasına taşıdığımız nitelikli eğitim 2022 yılı itibariyle artık Kırıkkale’mizde.  Dünya zorlu bir pandemi sürecinden geçti. Onun öncesinde başlayan son 50 yılı kapsayan teknolojideki, bilimdeki değişim dönüşüm, bugün ile yarınla ilişkili olan en temel alan eğitimde değişikliğe yol açmıştı. Pandemi bu değişimi hızlandırdı. Ekonomik değişiklikler zorluklar söz konusu. Bütün bu zorlukların ortasında bir şeyin önemi daha da çok ortaya çıkıyor eğitim.”


FARK YARATMAYA DEVAM EDECEĞİZ 
Karabağ, “Ankara’nın önemli okullarının kuruluş süreçlerini yapılandıran Bahçeşehir Koleji Kırıkkale Kampüs Müdürü Ali Murat Karabağ “Amacımız dünyanın her noktasında liderlik edebilecek bireyler yetiştirebilmektir. Bahçeşehir’in eğitim felsefesinin özünde kendi kültürlerini, değerlerini bilen dünyada evrensel değerlere hakim olan ve kendisi üretebilecek, geliştirici bireyler yetiştirmektir.” dedi.  Hem kitlesel başarıda hem de bireysel derecelerde en önde olan Bahçeşehir Koleji olarak öğrencilerimizi nitelikli üniversitelere yerleştirebilmek için hazırlarken yaşamın her alanına yönelik projelerle Kırıkkale’de fark yaratmaya devam edeceğiz.”

DENEYİMLİ KADRO, BAŞARILI EĞİTİM 
“Hayalimdeki Robot”, “Stem ve Yabancı Dil Projesiyle Kırıkkale”, “Gardencity” Zeka Yarışması, “Sınav Yerinde” onay alınan ya da hazırlığı devam eden projelerimizden sadece bir kısmı. 
Kırıkkale’nin en başarılı öğretmenleriyle özel tasarlanmış derslikler, laboratuvarlar ve etkinlik alanlarında ülkemizin geleceğine başarı hikayelerini yazdıracak olan öğrencilerimizi takip etmeye devam edin” dedi. Toplantının ardından okul yönetimi sınıfları ve yapılan eğitimleri gezdirerek basın mensuplarına bilgi verdiler.

Haber: Ahmet Gökdemir  

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

İhtiyaç sahipleri için kermes düzenlendi

İlginizi Çekebilir

Zabıta ekipleri çok sayıda dilenci hakkında işlem yaptı

İlginizi Çekebilir

Üniversite-sanayi işbirliğine güzel bir örnek

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

25738

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER