Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

İlk rektörlük görevine 2018 yılında atanan ve 4 yıllık görev süresinin ardından ikinci kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla Kırıkkale Üniversitesine atanan Prof. Dr. Ersan Aslan, eğitim odaklı projeleriyle önemli kazanımlar sağlıyor. Aslan, Kırıkkale Üniversitesi’nin hedeflerine başarıyla iletildiğini dile getiriyor. 

  • Eğitim
  • 28 Kasım 2022
  • 14:22
Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

KALİTESİNİ KANITLAYAN ÜNİVERSİTE 
4 yıllık başarılı bir rektörlük görevi sürdüren Prof. Dr. Ersan Aslan, ikinci dönem yeniden yarım kalan bazı projeleri tamamlamak ve yeni projeler üretmek için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararıyla tekrar göreve atandı. Kırıkkale Üniversitesi’nin her alanda kalitesini kanıtlayan bir üniversite olduğuna vurgu yapan Aslan, Kırıkkale Üniversitesi’nin her alanda daha ileriye gitmesi amacıyla çalışma sergilediklerini söyledi.  

YENİ DÖNEME YENİ PROJELER 
Geçmiş dönemde sayısız esere imza attıklarını ve bu çalışmaların önemli bir kazanım olduğuna vurgu yapan Aslan, “Sadece 4 yıllık dönemde hedeflediğimiz bütün projelerimizi yaptık. Yeni dönem için yapacağımız birçok projemiz var. İnşallah bunları hayata geçirerek, hem şehrimize hem de üniversitemize büyük katkılar sunmayı düşünüyoruz. Bizler konumumuz itibariyle savunma sanayi alanıyla hemhal bir durumdayız.

HER GEÇEN GÜN KENDİMİZİ YENİLİYORUZ 
Uluslararası işbirlikleri olmak üzere önemli anlaşmalarında yapıldığına vurgu yapan Aslan, “Kırıkkale Üniversitesi her geçen gün üzerine yenilikler koyan ve kendini durmadan yineleyen bir üniversite. Fakültelerimiz, meslek yüksekokullarımız ve öğretim görevlilerimizin sağladığı kaliteli eğitimlerle yarınlar için hayal koyan gençlerimizi o hedefe ulaştırmanın çabası ve gayreti içerisindeyiz” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Üniversitesi 96 sözleşmeli personel alacak

İlginizi Çekebilir

Yılbaşında asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücrete ne kadar zam gelecek?

İlginizi Çekebilir

Aslan: “Hayallerinize plan yaparak ulaşabilirsiniz”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

21598

MHP teşkilatı seçime hazır!

Gümüş, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Besicilere çiçek hastalığı uyarısı!

Otomobil ve kamyonet çarpıştı, 1 kişi öldü!

Ronaldo, Al-Nassr’da ilk golünü penaltıdan kaydetti

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

SIRADAKİ HABERLER