Arslan: “MHP’nin davasına bir nefer olacağız” 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili aday adayı Şahin Arslan, basın mensuplarıyla bir araya geldi. MHP’nin davasına bir nefer olmak için yola çıktıklarını vurgulayan Arslan, “Memleketimiz Kırıkkale için her alanda mücadelemizi sergileyeceğiz” dedi. 

  • Siyaset
  • 31 Ocak 2023
  • 14:34
Arslan: “MHP’nin davasına bir nefer olacağız” 

GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 seçimleri için Mayıs ayını işaret etmesiyle birlikte siyasi arenada hareketlilikler start almaya başladı. Cumhur İttifakı çatısı altında çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’de siyasi çalışmalar hız kazandı. Kamuoyuna MHP’den milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Şahin Arslan, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. 

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ 
Arslan, Kırıkkale’ye hizmet etmek amacıyla bu göreve talip olduklarını dile getirdi. Koltuk davasında olmayacaklarını ifade eden Arslan, “MHP’nin davasına bir nefer olacağız. Bu kapsamda üzerimize düşen görev neyse yerine getirmeye hazırız. Kırıkkale’ye ne katabiliriz, hangi alanda ne gibi yatırımların yapılmasını sağlayabiliriz bunun için çaba göstereceğiz. Bu konuda partim bana ne görev verirse yerine getirmeye hazırım. Hem milletimize hem devletimize hizmet etmek amacıyla bu yola çıktık. Aklımızın yettiği, dilimizin döndüğünce üzerime düşen neyse yapmaya hazırım” dedi.

SİYASİ SÜRECİ BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ 
Arslan, “Aday adaylığı nedeniyle Milletvekilimiz Halil Öztürk ile İl Başkanımız Murat Abalı ve parti teşkilatımız ile bir araya geldik. Sağ olsunlar, bizleri onore etiler. Bu siyasi süreci hep beraber yaşayacağız. Basın, siyasette büyük önem taşıyor.   Gazetecilerimiz burada bizim kalemimiz, sesimiz belki de dışardan gelecek haberlerde bizim kulağımız olacak.
Hatalarımız varsa süreç içerisinde eleştirilere sonuna kadar açığız. İnsan kendini geliştiren bir yapı. Ben kendimi geliştirmeye hazırım eleştirilere sonuna kadar açığım.  Bu süreçte beraber yol almaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir 

 

 


 

İlginizi Çekebilir

Öztürk’ten yatırımcılara çağrı!

İlginizi Çekebilir

Öztürk; “Bir elimiz bir kulağımız her daim Kırıkkale’de”

İlginizi Çekebilir

Öztürk, esnafın sesi oldu

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

71542

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER