Anadolu Hilal Gençlik Kulübünden Erasmus projesi 

Kırıkkale Anadolu Hilali Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü ile Antalya Altınova İlkokulu tarafından Erasmus projesi kapsamında çevre ve iklim değişikliği çalışması gerçekleştirildi. 

  • Eğitim
  • 30 Mayıs 2023
  • 13:49
Anadolu Hilal Gençlik Kulübünden Erasmus projesi 

TOPLANTIYA KATILIM SAĞLADI 
Kulüp Başkanı Ömer Tanju Cihan, proje çalışmalarıyla ilgili toplantıların yapıldığını belirterek, “Kulübümüz, Belçika’da Ulusal Ajans 210 SCH kapsamında yapılan projede Türkiye’den Antalya Altınova İlkokulu ile birlikte yer aldı. 2022-1-BE02-ka210 SCH numaralı proje koordinatörü olan Belçika tarafından yapılan toplantı Türkiye, Yunanistan ve Kuzey Makedonya katılımı ile yapıldı. Türkiye’den Antalya ekibi ile birlikte Kırıkkale Anadolu Hilali Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü toplantıya katılım sağladı” dedi.


EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR 
Cihan, “Toplantılar verimli şekilde geçti daha sonraki zamanlarda da planlanan toplantılarda gerek çevre ve iklim değişikliği, gerekse ekolojik gıda ve oyun çalışmaları yapıldı ve yapılmaya da devam edilecek. Bilgilendirme toplantılarında ülkemiz ve ilimiz ile ilgili sunum ve bilgi paylaşımları da yapıldı. Belçika Maldegem VBS De Ark okuluna da güzel ev sahipliği ve sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Haber: Burak Çalışkan 


 


İlginizi Çekebilir

Valilikten sağanak yağış uyarısı 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de olağanüstü kuraklık tehlikesi!

İlginizi Çekebilir

Fatih Beton sahibi Talip Çiğdem kaza kurbanı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

83617

Camilerde Mevlid Kandili heyecanı yaşanacak 

Toplu taşımada büyük kolaylık

Sessiz dervim

Uyuşturucu operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

SIRADAKİ HABERLER