AK Parti, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Bu yıl Mayıs ayında yapılması planlanan seçimler kapsamında AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, saha çalışmalarını sürdürüyor. İl Başkanı Mustafa Kaplan ve yönetimi, vatandaş odaklı ziyaretlerini sürdürerek sorun ve taleplerini dinliyor.

  • Gündem
  • 23 Ocak 2023
  • 12:21
AK Parti, seçim çalışmalarını sürdürüyor

YOĞUN SÜREÇ BAŞLADI 
AK Parti Kırıkkale teşkilatı saha çalışmalarını sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 seçimleri için Mayıs ayını işaret etmesiyle birlikte çalışmalarına yoğunluk kazandırdı. Diğer taraftan çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kırıkkale’ye gelen Genel Merkez Kadın Kolları Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Kadın Kolları İç Anadolu Bölge Koordinatörü Burçin Oğuz İl Başkanı Mustafa Kaplan ile bir süre görüştü.  

VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ 
İl Başkanı Kaplan “Genel Merkez Kadın Kolları Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Kadın Kolları İç Anadolu Bölge Koordinatörü Burçin Oğuz’u İl Başkanlığımızda ağırladık. Saha çalışmalarımız ve sandık kurullarımız üzerine istişarelerde bulunduk. Gerek il başkanlığımızda gerekse sahada hemşerilerimizle bir arada olmaya devam ediyoruz. Talepleri dinliyor, hemşerilerimizle hasbihal ediyoruz. Milletvekilimiz, Belediye başkanlarımız ve diğer seçilmişlerimizle sürekli bir araya gelerek hemşerilerimizin taleplerinin karşılanması noktasında adımlar atıyoruz. Bizim Kırıkkale olarak en büyük gücümüz birlik beraberliğimiz. Bu birliktelik sürdüğü müddetçe insan odaklı hizmetlerimiz devam edecektir” dedi. 

Haber: Burak Çalışkan 

İlginizi Çekebilir

Pekuz: “Hakikati savunacak gençler yetiştirmeliyiz”

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Gazetecilik zor ve meşakkatli meslek”

İlginizi Çekebilir

AK Parti’de adaylık için usul ve esaslar belirlendi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

28691

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER