ABC eğitim kurumlarından YKS başarısı 

Faaliyet gösterdiği günden itibaren eğitim ve öğretim alanında başarılı çalışmalara imza atan Özel Güleç ABC Eğitim Kurumları, geçtiğimiz günlerde açıklanan üniversite yerleştirme sonuçlarında önemli bir başarı daha elde etti. 

  • Eğitim
  • 19 Ağustos 2022
  • 12:28
ABC eğitim kurumlarından YKS başarısı 

ÖNEMLİ BAŞARIYA İMZA ATILDI 
ABC Eğitim Kurumları geleneksel hale getirdiği YKS yerleştirmelerinin açıklanmasının ardından ABC Eğitim kurumunda öğrenci ve velileriyle bir araya gelerek YKS başarısını kutladılar. ABC Eğitim Kurumları yönetim kurulu Başkanı Harun Güleç, ABC Koleji eğitim koordinatörü Gülnihal Güleç, ABC öğretmenleri, öğrenciler ve veliler basın açıklamasında bulundular.

ABC OKULLARI 30. YILINI KUTLAYACAK
İlk olarak söz alan ABC Eğitim Kurumları yönetim kurulu Başkanı Harun Güleç yaptığı açıklamasında" Sistem olarak MEB'den de Pandemi nedeniyle uzaktan eğitime başladık. Ama olmazsa olmazımız yüz yüze eğitimdi ve bunun meyvesini topladık. Biz sadece Kırıkkale'de eğitimde rekabet eden kurum değiliz. Biz Ankara'da da rekabet ediyoruz. 2023'de ABC okulları 30. yılını kutlayacak. Ben çocuklarımın alınlarından öpüyorum. Aldıkları başarılarla bizi çok mutlu ettiler.”  

BİZLER BÜYÜK BİR AİLEYİZ 
Dünya'da ilk 35 üniversitesine bir evladımızı yerleştirdik. Biz okulumuzda kaliteyi her zaman yükseltiyoruz. Disiplinden asla taviz vermedik. Bu evlatlarımız bizim geleceğimiz şeklinde baktık. Ben MEB de de çalıştım özel sektörde hedeflerinizi yakaladık. 17 kurumu şuanda yönetiyoruz. Biz yine durmayacağız. Yine yatırım yapacağız.  Gelecek kuşaklara bizim evlatlarımız örnek. Ben teşekkür ediyorum. Gönüllerimiz evladımızla birlikte. Takım halimde çok büyük emekler verdiler. Bu başarı takım başarısıdır” dedi. 

GEREKEN GAYRETİ GÖSTERİYORUZ 
ABC Koleji eğitim koordinatörü Gülnihal Güleç ise yaptığı açıklamasında "Biz Haziran 2021'de kampa katıldık. Bu eksikleri tamamlaya çalıştık. Nisan ayından itibaren etüt desteğine başladık. 16 bin 500 saat ders verildi. Potansiyeli başarıya döndürmek çok zor bir olaydır. Bizim bu başarılarımızın arkası devam edecek. Kırıkkale'nin çocuklarını geleceğe uğurluyoruz” dedi. Öğrenci velileri ise yaptıkları açıklamada ABC'yi kendi aileleri gibi gördüklerini çocuklarının başarısında büyük pay sahibi olan ABC eğitim kurumlarına teşekkür ettiler. 

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

ABC eğitim kurumlarından YKS başarısı 

İlginizi Çekebilir

Süleymaniye Okulları bursluluk sınavı 19 Şubat’ta

İlginizi Çekebilir

Miniklere itfaiye eğitimi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

60053

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER