300 öğrenciye verilecek burs başvuruları başladı 

Kırıkkale’nin sevilen iş insanlarından Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman, tarafından 300 öğrenciye yönelik sağlanacak olan burs için başvurular başladı.

  • Eğitim
  • 19 Eylül 2022
  • 14:17
300 öğrenciye verilecek burs başvuruları başladı 

PODİUVM AVM’DE STANT KURULDU 
Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman, tarafından Kırıkkaleli 300 öğrenciye yönelik sağlanacak olan burslar için başvurular başladı.  Burs için başvuru yapacak öğrenciler, Podium Avm -2. Katta bulunan stantta kayıtlarını yaptırabilecek. Ortaöğretim ve Lise öğrencilerinin velileri ile birlikte başvuru yapmaları yüz yüze Önlisans ve Lisans öğrencilerinin ise hem www.sinerjisilah.com.tr adresinden hem de stanttan yüz yüze başvuru yapabilecekleri bilgisi verildi. 25.09.2022 Pazar gününe kadar başvuruların devam edeceği ve Podium AVM çalışma saatlerinde başvuruların alınacağı da eklenen bilgiler arasında.  Ortaöğretim öğrencilerine aylık 250 lira, lise öğrencilerine aylık 500 lira, ön lisans ve lisans öğrencilerine ise 900 lira burs verilecek.

 
BAŞARILI VE İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLER ALACAK
Burs başvurularında referansların dikkate alınmayacağını belirten Duman, söz konusu bursun sadece ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencilere verileceğini belirtti. Ayrıca istekli ve başarılı öğrencilerin, kurulacak olan komisyon ile belirleneceği belirtildi. Başvuruların başladığını söyleyen Duman, “Bursiyer adaylarımız, Podium AVM’de yer alacak başvuru noktasından hem detaylı bilgi alabilir hem de gerekli şartları sağlamaları durumunda başvuru yapabilirler” dedi. 18 yaşından küçük bursiyer adaylarının mutlaka velisi ile birlikte başvuru yapması gerektiğini belirten Adnan Duman, “Önlisans ve Lisans öğrencilerinin değerlendirilebilmesi için 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında ilk defa kayıt yaptırmış olması gerekmektedir” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir
 

İlginizi Çekebilir

Duman’dan 300 öğrenciye burs

İlginizi Çekebilir

Sinerji’den personel maaşlarına yeni zam

İlginizi Çekebilir

Duman ve Çelik, İYİ Parti ailesinde 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

49551

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER