Sağlıklı yaşam yürüyüşü

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün öncülüğünde Koşabiliyorken Koş projesi kapsamında Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü düzenlendi.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU
Büyükşehir Parkında başlayan yürüyüş Atatürk Bulvarı boyunca devam etti. Yürüyüşe İl Müdürü Yasin Özdemir ‘le birlikte ASKF Başkanı Sırrı Zengin, TÜFAD idarecileri, Kulüp Yöneticileri Hakem temsilcileri ile İzciler, kurum personeli ve vatandaşlar katıldı. Yürüyüşün sonunda tekrar büyükşehir parkında ısınma ve açma germeden oluşan hareketler yapıldı. Koşabiliyorken Koş pankartının altında günün anısına fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

 

KOŞABİLİYORKEN KOŞ PROJESİ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir yürüyüş katılan herkese teşekkür etti. Koşabiliyorken Koş projesi hakkında da bilgi veren Özdemir projenin amacının tüm toplum kesimlerinin spor yapmaya teşvik olduğunu söyledi. Sağlıklı Yaşam Yürüyüşünün düzenli olarak yapılacağını vurgulayan Özdemir yürüyüşe tüm vatandaşları davet etti.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

“Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi

KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde eş zamanlı başlayacak olan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinin Kırıkkale‘de de 19 Kasım’da...
post-image
Eğitim Güncel Manşet

Öğrenciler meslekleri tanıyor

KIRIKKALE (AA) – Karakeçili ilçesindeki Atatürk Ortaokulu tarafından düzenlenen Kariyer Günleri ile öğrenciler meslekleri tanıyor. Atatürk Ortaokulu, öğrencilerin meslekleri tanıyarak, geleceklerine ilişkin bilinçli tercihlerde bulunabilmelerine yönelik Kariyer Günleri etkinliği...
Haber Yükle