Öztürk’ten askıda ekmek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” projesine bir destek de Kırıkkale MHP Milletvekili Halil Öztürk’ten geldi. Öztürk, “Askıda Ekmek” projesinin milli ve sosyal dayanışmanın yansıması olduğunu belirtti.

ÖNEMLİ BİR PROJE
Türkiye genelinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” projesi kapsamında MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, bir fırına giderek projeye destek verdi. Ekmeğin kolay kazanılmadığını bu konuda çiftçilerin tarlalarda buğday ve çeşitli ürünleri kapsamında istediği verimi bazen alamadığına dikkat çeken Öztürk, “Üreticinin ve tüketicinin ekmek konusundaki hassasiyetini belirtmek amacıyla genel başkanımız tarafından böyle bir proje başlatıldı” dedi.

KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATMALIYIZ
“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin başlatmış olduğu ‘Askıda Ekmek’ projesini Kırıkkale’de de devam ettiriyoruz. Bizler yardımlaşmayı, ihtiyaç sahibinin her zaman yanında olmayı önemseyen bir milletiz. Projemiz teşvik amaçlıdır ve riyadan Cenab-ı Allah’a sığınırız. Kültürümüzü yaşatmayı amaçladığımız bu sosyal projeye tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. İhtiyaç sahiplerini unutmadığımızı ve her zaman onların yanında olduğumuzu bir kez daha gösterelim” şeklinde konuştu.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Sağlık

Ağrılara ameliyatsız tedavi yöntemi

  KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, ülke genelinde sadece birkaç kamu hastanesinde uygulamaya konan proloterapi yönteminin artık Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde de uygulanmaya başladığı bildirdi. Tiftikçi, yaptığı...
post-image
Güncel Manşet

Belediye personeline eğitim semineri

  KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale Belediyesi personeline, hizmet içi eğitim programı kapsamında “aile içi iletişim” konulu seminer verildi. Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden Nihal...
Haber Yükle