Öztürk’ten askıda ekmek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” projesine bir destek de Kırıkkale MHP Milletvekili Halil Öztürk’ten geldi. Öztürk, “Askıda Ekmek” projesinin milli ve sosyal dayanışmanın yansıması olduğunu belirtti.

ÖNEMLİ BİR PROJE
Türkiye genelinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” projesi kapsamında MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, bir fırına giderek projeye destek verdi. Ekmeğin kolay kazanılmadığını bu konuda çiftçilerin tarlalarda buğday ve çeşitli ürünleri kapsamında istediği verimi bazen alamadığına dikkat çeken Öztürk, “Üreticinin ve tüketicinin ekmek konusundaki hassasiyetini belirtmek amacıyla genel başkanımız tarafından böyle bir proje başlatıldı” dedi.

KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATMALIYIZ
“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin başlatmış olduğu ‘Askıda Ekmek’ projesini Kırıkkale’de de devam ettiriyoruz. Bizler yardımlaşmayı, ihtiyaç sahibinin her zaman yanında olmayı önemseyen bir milletiz. Projemiz teşvik amaçlıdır ve riyadan Cenab-ı Allah’a sığınırız. Kültürümüzü yaşatmayı amaçladığımız bu sosyal projeye tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. İhtiyaç sahiplerini unutmadığımızı ve her zaman onların yanında olduğumuzu bir kez daha gösterelim” şeklinde konuştu.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Zincirleme kazada 4 kişi yaralandı

Kırıkkale’de altı aracın karıştığı kazada 3’ü çocuk 4 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan Ankara-Kırıkkale karayolu, araçların kaldırılmasıyla ulaşıma açıldı. Ankara-Kırıkkale karayolunda sürücüleri belirlenemeyen 6 otomobil çarpıştı. Kazada, Tuğba...
post-image
Güncel Manşet

Çocuklara bayram hediyesi

Kırıkkale’de bir yardım derneği, Kurban Bayramı öncesinde yetim, öksüz, yardıma muhtaç ve Türkiye’ye sığınan Suriyeli ailelerin çocuklarına giysi yardımında bulunuyor. İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR Merhamet İslami Eğitim Yardım Derneği, başlattığı yardım...
Haber Yükle