Öztürk’ten askıda ekmek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” projesine bir destek de Kırıkkale MHP Milletvekili Halil Öztürk’ten geldi. Öztürk, “Askıda Ekmek” projesinin milli ve sosyal dayanışmanın yansıması olduğunu belirtti.

ÖNEMLİ BİR PROJE
Türkiye genelinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” projesi kapsamında MHP Milletvekili Av. Halil Öztürk, bir fırına giderek projeye destek verdi. Ekmeğin kolay kazanılmadığını bu konuda çiftçilerin tarlalarda buğday ve çeşitli ürünleri kapsamında istediği verimi bazen alamadığına dikkat çeken Öztürk, “Üreticinin ve tüketicinin ekmek konusundaki hassasiyetini belirtmek amacıyla genel başkanımız tarafından böyle bir proje başlatıldı” dedi.

KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATMALIYIZ
“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin başlatmış olduğu ‘Askıda Ekmek’ projesini Kırıkkale’de de devam ettiriyoruz. Bizler yardımlaşmayı, ihtiyaç sahibinin her zaman yanında olmayı önemseyen bir milletiz. Projemiz teşvik amaçlıdır ve riyadan Cenab-ı Allah’a sığınırız. Kültürümüzü yaşatmayı amaçladığımız bu sosyal projeye tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. İhtiyaç sahiplerini unutmadığımızı ve her zaman onların yanında olduğumuzu bir kez daha gösterelim” şeklinde konuştu.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Çeşnigir Kanyonu yaza hazır

​​​​​​​Kızılırmak nehri üzerinde bulunan Selçuklu dönemine ait, şehrin sembolü haline gelen Çeşnigir Köprüsü ve çevresinin Turizme kazandırılması adına Kırıkkale Valiliği tarafından başlatılan ‘Çeşnigir Kanyonu Projesi’nde ilk kazma vuruldu. ISLAH...
post-image
Güncel Manşet

Ankara’daki YHT kazası

KIRIKKALE (AA) – Ankara’daki YHT kazasında hayatını kaybeden Ankara Üniversitesi’nin (AÜ) eski rektör yardımcılarından, Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Berahitdin Albayrak, memleketi Kırıkkale’de son yolculuğuna...
Haber Yükle