Nuh Dağdelen Gençlerle İlahi Söyledi, Piknik Yaptı

Genç AK Partililer, Karaahmetli Tabiat Parkı’nda il yönetimi ile biraraya geldiler. Gençlik kolları başkanlığınca organize edilen program renkli görüntülere sahne oldu.

KARAAHMETLİ TABİAT PARKI’NDA PİKNİK

AK Parti Kırıkkale İl Gençlik Kolları başkanlığınca Karaahmetli Tabiat Parkı’nda piknik organize edildi. Genç AK Partililerin büyük ilgi gösterdiği organizasyonda İl Başkanı Nuh Dağdelen ve parti yöneticileri de katıldı. Siyasi gündemden uzak, streslerin atıldığı programda İl Başkanı Dağdelen gençlerle hem oyunlar oynadı hemde ülkenin geleceğine ilişkin sohbette bulundu.

UMUTLARIMIZ TAZELENDİ

Dağdelen yaptığı açıklamada “İl Gençlik Kollarımız ve Kırıkkalemizin gençleri ile Karaahmetli Tabiat Parkı’nda buluştuk. Onların birbirinden değerli fikirleri bizlere heyecan verdi, güzel enerjileri bizleri sarıp sarmaladı. Gençlerimizin paylaşımları geleceğe dair umutlarımızı tazeledi. Bu tür buluşmaları yine yapacağız. Gençlerimize partimizin verdiği önem ortada. Onlar bizim geleceğimiz. Gençlik Kolları Başkanımız Emre Altunçanak’a bu güzel organizasyon nedeniyle, katılan gençlere de teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Çeşnigir Kanyonu yaza hazır

​​​​​​​Kızılırmak nehri üzerinde bulunan Selçuklu dönemine ait, şehrin sembolü haline gelen Çeşnigir Köprüsü ve çevresinin Turizme kazandırılması adına Kırıkkale Valiliği tarafından başlatılan ‘Çeşnigir Kanyonu Projesi’nde ilk kazma vuruldu. ISLAH...
post-image
Güncel Manşet

Ankara’daki YHT kazası

KIRIKKALE (AA) – Ankara’daki YHT kazasında hayatını kaybeden Ankara Üniversitesi’nin (AÜ) eski rektör yardımcılarından, Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Berahitdin Albayrak, memleketi Kırıkkale’de son yolculuğuna...
Haber Yükle