Nuh Dağdelen Gençlerle İlahi Söyledi, Piknik Yaptı

Genç AK Partililer, Karaahmetli Tabiat Parkı’nda il yönetimi ile biraraya geldiler. Gençlik kolları başkanlığınca organize edilen program renkli görüntülere sahne oldu.

KARAAHMETLİ TABİAT PARKI’NDA PİKNİK

AK Parti Kırıkkale İl Gençlik Kolları başkanlığınca Karaahmetli Tabiat Parkı’nda piknik organize edildi. Genç AK Partililerin büyük ilgi gösterdiği organizasyonda İl Başkanı Nuh Dağdelen ve parti yöneticileri de katıldı. Siyasi gündemden uzak, streslerin atıldığı programda İl Başkanı Dağdelen gençlerle hem oyunlar oynadı hemde ülkenin geleceğine ilişkin sohbette bulundu.

UMUTLARIMIZ TAZELENDİ

Dağdelen yaptığı açıklamada “İl Gençlik Kollarımız ve Kırıkkalemizin gençleri ile Karaahmetli Tabiat Parkı’nda buluştuk. Onların birbirinden değerli fikirleri bizlere heyecan verdi, güzel enerjileri bizleri sarıp sarmaladı. Gençlerimizin paylaşımları geleceğe dair umutlarımızı tazeledi. Bu tür buluşmaları yine yapacağız. Gençlerimize partimizin verdiği önem ortada. Onlar bizim geleceğimiz. Gençlik Kolları Başkanımız Emre Altunçanak’a bu güzel organizasyon nedeniyle, katılan gençlere de teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Zincirleme kazada 4 kişi yaralandı

Kırıkkale’de altı aracın karıştığı kazada 3’ü çocuk 4 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan Ankara-Kırıkkale karayolu, araçların kaldırılmasıyla ulaşıma açıldı. Ankara-Kırıkkale karayolunda sürücüleri belirlenemeyen 6 otomobil çarpıştı. Kazada, Tuğba...
post-image
Güncel Manşet

Çocuklara bayram hediyesi

Kırıkkale’de bir yardım derneği, Kurban Bayramı öncesinde yetim, öksüz, yardıma muhtaç ve Türkiye’ye sığınan Suriyeli ailelerin çocuklarına giysi yardımında bulunuyor. İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR Merhamet İslami Eğitim Yardım Derneği, başlattığı yardım...
Haber Yükle