MHP’nin Sulakyurt Belediye Başkan adayı Bildik oldu

KIRIKKALE (AA) – MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Sulakyurt ilçesinde belediye başkan adaylarının şu anki Belediye Başkanı İsmail Bildik olduğunu bildirdi.

Baloğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Sulakyurt ilçesi için gece gündüz çalışan Belediye Başkanı İsmail Bildik’le 31 Mart yerel seçimlerinde de beraber olacaklarını belirtti.

Yaptığı çalışmalarla tüm kesimlerin takdirini kazanan Bildik’in MHP Genel Merkezi ile yapılan istişareler neticesinde tekrar aday olduğunu aktaran Baloğlu, “Kendisine inancımız tamdır. Belediye Başkanımıza başarılar diler, yeni dönemde aynı şevk ve üretkenlikle çalışmalarına devam edeceğinden şüphemizin olmadığını ifade etmek isterim.” ifadelerini kullandı.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

“Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi

KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde eş zamanlı başlayacak olan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinin Kırıkkale‘de de 19 Kasım’da...
post-image
Eğitim Güncel Manşet

Öğrenciler meslekleri tanıyor

KIRIKKALE (AA) – Karakeçili ilçesindeki Atatürk Ortaokulu tarafından düzenlenen Kariyer Günleri ile öğrenciler meslekleri tanıyor. Atatürk Ortaokulu, öğrencilerin meslekleri tanıyarak, geleceklerine ilişkin bilinçli tercihlerde bulunabilmelerine yönelik Kariyer Günleri etkinliği...
Haber Yükle