“Merkezim Her Yerde” projesi

KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ekipleri, “Merkezim Her Yerde” projesi ile gençlere ulaşmaya devam ediyor.

Gençlik Merkezi ekipleri, gençlerin gelişimine katkıda bulunmak, milli ve manevi değerlerine ve geçmişine bağlı, dünyanın geleceğine yön veren şuurlu bir gençlik yetişmesine katkı sağlamak amacıyla salon programları, kulüpler, sportif faaliyetler ve projelerle ildeki gençlere hizmet sunuyor.

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Merkezim Her Yerde” projesi ile Gençlik Merkezine uzak mahallelerde yaşayan gençlere faaliyet ve projelerini anlatmak, mekan sınırlarının ötesine taşıyarak daha çok gence ulaşmak amacıyla ekipler, Bahşili ilçesi Atatürk İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi.

Okulda düzenlenen etkinlikte, Gençlik Merkezi faaliyet ve projeleri anlatıldı, okul bahçesinde öğrencilere geleneksel çocuk oyunları oynatıldı.

Çeşitli eğitsel oyun ve yarışmaların düzenlendiği etkinlik, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

“Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi

KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde eş zamanlı başlayacak olan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinin Kırıkkale‘de de 19 Kasım’da...
post-image
Eğitim Güncel Manşet

Öğrenciler meslekleri tanıyor

KIRIKKALE (AA) – Karakeçili ilçesindeki Atatürk Ortaokulu tarafından düzenlenen Kariyer Günleri ile öğrenciler meslekleri tanıyor. Atatürk Ortaokulu, öğrencilerin meslekleri tanıyarak, geleceklerine ilişkin bilinçli tercihlerde bulunabilmelerine yönelik Kariyer Günleri etkinliği...
Haber Yükle