Kırıkkale Dursun CAN ile canlanıyor

İŞADAMI DURSUN CAN, MHP İL BAŞKANLIĞI’NDA ADAY ADAYLIĞI İÇİN MÜRACAATINI YAPTI

Kırıkkale’ye CAN katacağız

Kırıkkale’yi diğer illerde Bölgesel Hakem olarak temsil eden işadamı Dursun Can, 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde MHP’den Kırıkkale Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

MHP’DE ŞÖLEN HAVASINDA SEÇİM 

31 Mart 2019 yılında yapılacak olan seçim çalışmalarını hızlı şekilde gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi, Kırıkkale Belediye Başkan aday adaylığı müracaat başvurularını şölen havasında gerçekleştirmeye devam ediyor. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği MHP’de, il merkezi başta olmak üzere ilçelerden de aday adaylığı, il genel meclis üyeliği adaylığı için başvurular devam ediyor.

OMUZ OMUZA MÜCADELE EDİYORLAR

MHP İl Başkanı yaptığı konuşmada, “Kırıkkale’nin spor camiasının sevilen ve başarılı ismi aydı zamanda şehrimizin esnaflarından olan Dursun Can’a bu kutlu yolda başarılar diliyorum.  Bizler MHP olarak nasip olursa Kırıkkale belediyesini almak için yolma çıktık. Dursun Can ile beraber, diğer arkadaşlarımız da omuz omuza mücadele ediyorlar. Bu birlikteliğin bize başarı getireceğinden eminim” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Mahalli idareler seçimi kapsamında, Kırıkkale’nin yakından tanıdığı Bölgesel Hakem işadamı Dursun Can, MHP’den Belediye Başkan aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı. Can, Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda coşkulu kalabalık ile İl Başkanlığına yürüdü. Coşkulu kalabalık, “Dursun Başkan” şeklinde slogan attılar.

MHP UMUT IŞIĞI OLMUŞTUR

Aday adaylığı başvurusunda bulunan Dursun Can, yaptığı konuşmada, “Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Bu zor süreçte ülkücü hareket yüce Türk Milletinin sigortası olduğunu lideri Devlet Bahçeli’nin önderliğinde göstermiştir. Türkiye’nin tek cumhuriyet şehri olan Kırıkkale’de aynı derecede bu zor süreç içerisinde geçmişini aramak zorunda bırakılmıştır. Kırıkkale bugüne kadar ne kazandıysa ülkücü kadrolar sayesinde kazanmıştır. 25 Haziran sonrasında Kırıkkale’de MHP’ye oy veren vermeyen herkesin yüzünde umut ışığı oluşmuştur” diye konuştu.

ÜÇ HİLALİ DİKECEĞİZ

Can, “Yaklaşan seçimler öncesinde aramıza nifak sokmak isteyen hainler olabilir. Birbirimize sımsıkı sarılarak bizim ayrılmamızdan mutlu olup siyasi çıkarlarına katkı hesabı yapan hainlere müsaade etmeyeceğiz. Ülkücü kardeşliğimiz her türlü hain planın yenecektir. Biz ülkücüler bir olacağız, diri olacağız, iri olacağız, adil olacağız, boz kurt duruşlu olup çakallara fırsat vermeyeceğiz. Kırıkkale’nin burçlarına üç hilalli sancağı dikmek için elimizden geleni yapacağız. 31 Mart mahalli idareler seçimlerin de MHP olarak Kırıkkale’yi ya kazanacağız ya kazanacağız”

BEN DEĞİL BİZ OLMA ZAMANI

İnançlarının tam olduğunu belirten Can, “Bu günden itibaren tüm arkadaşlarıma ricam Dursun Can için değil MHP’nin başarısı için çalışmanızdır. Artık Ben zamanı bitmiş biz deme zamanı başlamıştır” diye konuştu. Can’ın başvurusunda Sivil Sağlık Eğitim ve İlkyardım Kurtarma Genel Başkanı Bülent Bozkurt, MHP Belediye Başkan Aday Adayı Serdar Yarar, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Yücel Karabacak, Av. Abdullah Pekgöz, Vatan İçin Can Verenler Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu ve çok sayıda vatandaş ile partiye gönül verenler katıldı.

Haber-Foto: Ahmet Gökdemir

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Manşet Yazarlar

Sen, sen hoş geldin!

Bir pazartesi gecesi geldin aramıza.Kararmış kalplerin,zulüm ile boğulmuş dünyanın aydınlığı olarak geldin.Zalimlerin koltukları sallandı,yetimlerin yüzü güldü,kurumuş gök yüzü yağmur bulutları ile doldu,kimsesizlerin sahibi,yetimlerin hamisi,fakirlerin dostu,kız çocuklarının babası oldun.Hoş geldin...
post-image
Manşet

Gençer ailesinin acı günü

Kırıkkale’nin sevilen simalarından, Kırıkkale Şehit Aileleri eski Dernek Başkanı Mehmet Gençer’in eşi Nebahat Gençer hayatını kaybetti. SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Şehit aileleri eski Dernek Başkanı Mehmet Gençer’in eşi, Şehit Serhat...
post-image
Manşet

Kırıkkale’de uyuşturucu operasyonu

KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale’de uyuşturucu madde satıcılarına yönelik operasyonda gözaltına alınan 3 şüpheliden 2’si tutuklandı. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptıkları öne sürülen sokak...
post-image
Güncel Manşet

“Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi

KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde eş zamanlı başlayacak olan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinin Kırıkkale‘de de 19 Kasım’da...
Haber Yükle