Karakeçili’de kitap okuma etkinliği düzenlendi

 

KIRIKKALE (AA) – Karakeçili ilçesinde kaymakamlık tarafından kitap okuma etkinliği düzenlendi.

Karakeçili Stadı’nda düzenlenen etkinlikle Kaymakam Kemal Sefa Gökmenoğlu, Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler kitap okudu.

Kaymakam Gökmenoğlu, etkinlikte yaptığı konuşmada, etkinliği düzenlemedeki amaçlarının, kitap okuma alışkanlığı edindirmek ve farkındalık oluşturmak olduğunu söyledi.

Uyku, yemek ve içmek insan yaşamı için nasıl ihtiyaçsa beynin gelişmesi açısından kitap okumanın o kadar önemli olduğunu ifade eden Gökmenoğlu, öğrencilerin bu alışkanlığı edinerek kitap okumaya devam etmelerini istedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Tüfekçi de böyle güzel bir etkinliğin düzenlenmesine katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Sağlık

Ağrılara ameliyatsız tedavi yöntemi

  KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, ülke genelinde sadece birkaç kamu hastanesinde uygulamaya konan proloterapi yönteminin artık Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde de uygulanmaya başladığı bildirdi. Tiftikçi, yaptığı...
post-image
Güncel Manşet

Belediye personeline eğitim semineri

  KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale Belediyesi personeline, hizmet içi eğitim programı kapsamında “aile içi iletişim” konulu seminer verildi. Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden Nihal...
Haber Yükle