Herkesin konuştuğu Dursun Can kim?

Mart ayında yapılması beklenen mahalli idareler seçiminin atmosferi şimdiden oluşmaya başladı. Kamuoyunda aday adayı olması beklenen veya sürpriz olarak çıkmaya hazırlanan adaylar da boy göstermeye başladı. Spor camiasının yakından tanıdığı Bölgesel Hakem Dursun Can da son günlerde kamuoyunun gündeminde. Kulislerde Can’ın isminin geçtiği ve hazırlıklara başladığı öğrenildi.

 

KULİSLER HAREKETLENDİ

24 Haziran’da yapılan seçimlerin ardından şimdi gözler mahalli idareler seçimine çevrildi. Hükümet tarafından erken seçim olmayacağı yönünde yapılan açıklamalara rağmen Kırıkkale’de yerel seçim hareketliliği erken başladı. Siyaset anlamında yeniden hareketli günlerin yaşandığı Kırıkkale’de, birçok adayın kulislerde adı konuşulmaya başlandı. Bu isimlerden birisi de Dursun Can.

 

HALKIN OLUMLU TEPKİSİNİ ALIYOR

Sosyal medyada yapılan paylaşımlar üzerine olumlu tepkiler alan ve Kırıkkale’nin tek bölgesel futbol hakemi olan Dursun Can, kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Mahalli idareler genel seçiminde Kırıkkale Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağı konuşulan Dursun Can, hangi partiden aday adaylığını açıklayacağı ise henüz netlik kazanmadı. Spor camiasının yakından tanıdığı ve renkli kişiliğiyle herkesin beğenisini kazanan Dursun Can, kulisleri de hareketlendirdi.

 

BÜTÜN KESİMİN YAKIN TANIDIĞI

Aday adaylarının çıktığı şu günlerde en dikkat çeken isimlerden birisi de Dursun Can olarak gözüküyor. Gencinden yaşlısına herkes tarafından samimi tavırları ile beğenilen Can, gençliği ve dinamizmi ile seçimlere renk katacağa benziyor. Can, Kırıkkale’nin tek bölgesel futbol hakemi olmanın yanı sıra, DC Erkek Kişisel Bakım Merkezi’nin işletmeciliğini yapıyor.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Zincirleme kazada 4 kişi yaralandı

Kırıkkale’de altı aracın karıştığı kazada 3’ü çocuk 4 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan Ankara-Kırıkkale karayolu, araçların kaldırılmasıyla ulaşıma açıldı. Ankara-Kırıkkale karayolunda sürücüleri belirlenemeyen 6 otomobil çarpıştı. Kazada, Tuğba...
post-image
Güncel Manşet

Çocuklara bayram hediyesi

Kırıkkale’de bir yardım derneği, Kurban Bayramı öncesinde yetim, öksüz, yardıma muhtaç ve Türkiye’ye sığınan Suriyeli ailelerin çocuklarına giysi yardımında bulunuyor. İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR Merhamet İslami Eğitim Yardım Derneği, başlattığı yardım...
Haber Yükle