Vali Sezer muhtarlarla bir araya geldi

Vali Sezer muhtarlarla bir araya geldi

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, merkez ilçe köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldiği toplantıda sorun ve talepleri dinledi.

  • Kategori : Gündem
  • 28 Temmuz 2021 Çarşamba
  • 18:01

Valilik Konferans Salonu’nda düzenlenen ve bir önceki toplantıda gündeme getirilen sorunların çözüme kavuşup kavuşmadığına dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda konuşan Vali Sezer, son günlerde köylerde de yaşanan su sıkıntısı ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Covid-19 salgınında kentte vaka sayılarında artış olduğunu ve aşı oranının düşük olduğunu kaydeden Vali Sezer, muhtarlardan vatandaşları aşı için yönlendirmelerini talep etti. Toplantı, merkez ilçe köy ve mahalle muhtarlarının ayrı ayrı söz alarak sorun ve taleplerini aktarmalarının ardından sona erdi. Vali Yunus Sezer’in muhtarlarla bir araya geldiği toplantıya Vali Yardımcısı Ömer Ulu, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Uğur Özmen, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İdari ve Denetim Müdürü Ayfer Erçetin ve ilgili birim müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Vali Sezer muhtarlarla bir araya geldi Vali Sezer muhtarlarla bir araya geldi Vali Sezer muhtarlarla bir araya geldi Vali Sezer muhtarlarla bir araya geldi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Hükümetten doğru adım

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?