TSO’da çifte fuar hazırlığı

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl düzenlenen ancak pandemi nedeniyle ara verilen Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı tekrar kapılarını açmaya hazırlanıyor. Üstelik bu yıl 2 fuar birlikte yapılacak. 

  • Güncel Haberler
  • 19 Nisan 2022
  • 14:11
TSO’da çifte fuar hazırlığı

TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 
Kırıkkaleli çiftçiler ve tarım teknolojileri meraklılarının modern tarım araçlarını yakından görme ve tanıma imkânı buldukları, Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl düzenlenen Kırıkkale Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın 4.’sü 2-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Türkiye’nin dört bir yanından firmaların katıldıkları fuarın her yıl artan bir ilgiyle karşılandığını, bunun da hem kendilerini hem de fuara katılan firmaları memnun ettiğini ifade eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, düzenlenen en son fuarın ziyaretçi sayısının 21 bine ulaştığını söyledi. 

GELENEKSEL HALE GETİRİLDİ 
2-5 Haziran tarihlerinde Cumartesi Kapalı Pazar alanında yapılacak Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın yanında bu yıl bir de ilk gerçekleşecek. Pazar alanının alt katında bulunan kapalı alanda Kırıkkale’nin ilk Sanayi ve Endüstri Fuarı düzenlenecek. Sanayi Makine ve Ekipmanları, Makine İmalatı, Otomasyon Sistemleri ve Sanayi Ürünleri imalatı sektörlerinde Kırıkkale’de üretilen mamullerin sergileneceği fuarın şehir için çok büyük bir önemi olduğunu ifade eden Başkan Varlı; ‘Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleneksel hale getirdiğimiz Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarının yanında bu yıl bir ilki gerçekleştirip Kırıkkale Sanayi ve Endüstri Fuarı düzenliyoruz. 

ÜRÜNLERİN TANITIMI YAPILACAK 
“Bu sayede halkımız ilimizde nelerin üretildiğini daha iyi bilecek, yerli firmalarımızın ürettiği ürünleri daha yakından tanıyabilecek. Firmalarımız da ürünlerinin tanıtımını yapmak imkanı bulabilecekler’ dedi. Atlas Fuarcılık Şirketi Organizasyonunda yapılacak fuarlara stant açarak katılım sağlamak isteyen firmalar Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ya da organizasyon firması ile iletişime geçebilir.

Haber Burak Çalışkan

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

59880

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER