Nikah törenine askeri kamuflaj ile katıldı

Nikah törenine askeri kamuflaj ile katıldı

Jandarma Uzman Çavuş olarak görev yapan Kırıkkaleli Akın Gökdemir (25), nikah törenine askeri kamuflaj ile katıldı. Kırıkkale Belediyesi evlendirme dairesinde gerçekleşen nikah töreni renkli görüntülere sahne oldu. 

  • Kategori : Gündem
  • 26 Haziran 2021 Cumartesi
  • 16:17

NİKAH MASASINA ASKERİ KAMUFLAJ İLE OTURDU
Van’da Jandarma Uzman Çavuş olarak görev yapan Kırıkkaleli Akın Gökdemir(25), nişanlısı Leyla Keklik ile dünya evine girmek için nikah masasına oturdu. Gökdemir, belediye evlendirme salonunda düzenlenen nikah törenine askeri kamuflajıyla katıldı. Nisanlısı Leyla Keklik ise beyaz bir elbise giydi. Çift, tören sonunda yakınlarıyla ve jandarma personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

“HAYALİMDİ”
Evlenirken kamuflaj giymenin hayali olduğunu ve düğününde ise damatlık giyeceğini belirten Akın Gökdemir, “Hayalimdi kamuflajlı bir şekilde evlenmek. Jandarma'nın kuruluşunun 182'nci yılında evlenmek istedik ama pandemiden dolayı olmadı. O münasebetle bizde bugüne erteledik. Çok mutluyum, sevinçliyim, gururluyum. Rabbim bayrağımızı indirmesin, ezanlarımızı susturmasın, devletimize zarar vermesin” dedi. Leyla Keklik de çok mutlu, onurlu ve gururlu olduğunu belirtti.
 

kamuflaj (1).jpg kamuflaj (2).jpg kamuflaj (3).jpg kamuflaj (5).jpg kamuflaj (4).jpg kamuflaj (6).jpg kamuflaj (7).jpg kamuflaj (8).jpg kamuflaj (9).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.