Kırıkkalespor kongreye gidiyor

Kırıkkalespor kongreye gidiyor

Şampiyonluk parolası ile çıktığı 2018-2019 sezonunu 3’üncü sırada tamamlayan Kırıkkale Büyük Anadoluspor’da kongre kararı alındı. Kulüp Başkanı Harun Ulusoy, kongre kararını sosyal medya hesabından duyurdu. 

  • Kategori : Gündem
  • 14 Haziran 2019 Cuma
  • 15:43

Şampiyonluk parolası ile çıktığı 2018-2019 sezonunu 3’üncü sırada tamamlayan Kırıkkale Büyük Anadoluspor’da kongre kararı alındı. Kulüp Başkanı Harun Ulusoy, kongre kararını sosyal medya hesabından duyurdu. 

ÖZELEŞTİRİ YAPTI
Sezon sonrasında sessizliğe bürünen Kırıkkale Büyük Anadoluspor’dan sonunda bir açıklama geldi. Kulüp Başkanı Harun Ulusoy, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, hem özeleştiri de bulundu hem de yaşadıkları sorunları anlattı. Ulusoy, bu açıklamasında kongre kararı aldıklarını da duyurdu. Başkan Harun Ulusoy sosyal medyada yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “İyisiyle kötüsüyle, sevinciyle üzüntüsüyle 2018-2019 sezonunu geride bıraktık. Tek hedef şampiyonluk olarak sezona hazırlandık ve tüm sezon boyunca da bu hedefe ulaşmak için çalıştık. Sezon genelinde başarılı bir grafik çizmemize rağmen karşımıza çıkan birçok olumsuz durumla da mücadele etmek zorunda kaldık. Bazen önemli futbolcularımızın sakatlığı, bazen bitmek bilmeyen hakem hataları, bazen de saha dışı birtakım olaylar karşımıza engel oldu. Bunların birçoğunu bertaraf ederek mücadelemizi son haftalara kadar taşıdık. Bazı oyuncu transferlerinde yapılan hatalar, oyuncuların takıma uyum sağlayamaması gibi durumlar da bizim kendimizden kaynaklanan olumsuzluklar oldu. Yönetim olarak bizler elimizden geleni yaptık, bu konuda vicdanen rahatız. Ancak şehrimizin hak ettiği şampiyonluğu yaşatamamış olmanın da üzüntüsünü yaşıyoruz. Kırıkkalespor'un daha güçlü dönmesi için bugün itibariyle yönetim olarak kongre kararı aldık. Yeni yönetimle yeni sezonda inşallah şehrimiz özlediği şampiyonluğu yaşayacaktır. Taraftarlarımızdan sorusu ya da merak ettiği konular olanlara da yönetim olarak cevap vermeye çalışacağız. Bu vesileyle bizler başta Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı olmak üzere, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak'a, her zaman yanımızda hissettiğimiz milletvekillerimiz ve siyasi parti temsilcilerine, STK temsilcilerine, takımın başarısı için özveri ile çalışan yönetim kurulu üyelerimize, maddi ve manevi destek veren şehrimiz esnaf ve iş insanlarına, her şartta hiç bir zaman bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini başa kakmayan kırmızı-lacivert aşığı gerçek taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz.”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.