Kırıkkale’nin konuştuğu çocuk hırsızı Urfa’da yakalandı 

Kadın kılığına giren ve çocukları kaçırdığı iddia edilen şahıs, Şanlıurfa’da yakalandı. Kırıkkale’de olduğu iddia edilen ve sosyal medyada bilgi kirliliğine yol açan olayın gerçekliliği Urfa’da ortaya çıktı.

  • 3. Sayfa
  • 21 Mayıs 2022
  • 16:57
Kırıkkale’nin konuştuğu çocuk hırsızı Urfa’da yakalandı 

YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI
Son günlerde sosyal medyada oldukça bilgi kirliliğine yol açan kadın kılığına giren çocuk hırsızının Kırıkkale’de olduğu iddiaları gündemi oldukça meşgul etti. Bu durum karşısında oldukça tedirgin olmaya başlayan öğrenci velileri, durumun gerçek olup olmadığını araştırmaya koyuldu. Kırıkkale’de bulunduğu ve yine Kırıkkale'de yakalandığı iddia edilen sosyal medyada bilgi kirliliğine yol açan olayın gerçekliliği Urfa’da ortaya çıktı. Okul önlerinde durarak çocukları kaçırdığı iddia edilen şahıs, Şanlıurfa’da emniyet güçlerince yakalanarak gözaltına alındı. 

HIRSIZ KILIĞINA GİRMİŞ BİR ERKEK 
Urfa Pusula internet sitesinde yer alan haberde, Gazeteci Mehmet Yetim tarafından da konuyla ilgili sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi. "Şanlıurfa'da günlerdir kamuoyunu meşgul eden ve ailelerin korkulu rüyası haline gelen Suriyeli çocuk hırsızı kadın! sonunda yakalandı. Suriyeli çocuk hırsızı kadın kılığına girmiş bir erkek olduğu anlaşıldı. Hırsızın yakalanması ile birlikte ailelerde rahat bir nefes aldı” ifadesi yer aldı. 

Kaynak: Urfa Pusula 

Tenzile Ugurlu
MERHABALAR ben karslıyım bana yardım etmeniz gerekir urfadakadın kılığında bir Suriye li bir erkek bulunduğuna göre KARSTA olmasını istemiyoruz

Anonymus
UrfaPusula sayfasındaki yorumlara bakınca herkes farklı yerlerde görmüş ve orada olduğunu söylemiş.Buna da dikkat etmeniz gerekir.Yakalanmamış olabilir.

...
Şuan antalyada olduğu söyleniliyor

Kübra kiral
MERHABALAR ESRA DIE BI ARKADASIM VAR KENDISINE OLDUKCA GUVENIRIM FAKAT COCUK HIRSIZI KADIN 3 GÜN ONCE ANKARA BARIS MANCO ORTAOKULUNUN ORDA GEZDIGINI SOLEDI IYI GÜNLER

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

35817

Mirası paylaşamıyoruz 

Kaba doğum hızımız azalıyor! Kırıkkale’nin nüfusu eriyor!

PERKOTEK Plaka Tanıma Sistemi

Motorinin litre fiyatına 2 lira 50 kuruş indirim

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

SIRADAKİ HABERLER