Kırıkkaleli genç yazarlardan şehitlik temizliği

Kırıkkaleli genç yazarlardan şehitlik temizliği

Çalışmak, araştırmak ve zamanını verimli halde geçirmek isteyen gençlere yönelik Kırıkkale Belediyesi tarafından desteklenen Genç Yazarlar Kitap ve Kafe etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Gençler Kırıkkale şehitliğinde bir araya gelerek önce şehitlerimizin ruhuna Yasin-i Şerif okudular ardından da şehitliği temizlediler. 

  • Kategori : Gündem
  • 07 Ekim 2021 Perşembe
  • 10:26

TÜM GENÇLERİ DAVET EDİYOR
Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Tarihi Kırıkkale Evlerinde hizmet vermeye başlayan Genç Yazarlar Kitap ve Kafe, etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Alanında uzman isimler ile kendini geliştirmek isteyen kişileri buluşturarak birçok faaliyetin gerçekleşmesine vesile olan Genç Yazarlar Kitap ve Kahve, bu doğrultuda amacı olan tüm gençleri davet ediyor. 

Türkiye’nin dört bir yanından gelen kitaplar ile süslenen Kitap ve Kafe, okumayı ve çalışmayı seven bireylere, ücretsiz olarak faydalanabilecekleri bir mekan sağlıyor. Eğitim ve etkinliklerle kendilerini geliştirebilecekleri fırsatları sunan Kitap ve Kafe, çevrimiçi ve yüz yüze gerçekleştirilen faaliyetlerle kişilerin hem kendilerine hem topluma faydalı işlerde bulunmaları için olanak sağlayan Genç Yazarlar Kitap ve Kafe, Kırıkkale evlerinde hizmetini sürdürüyor. 

4 BİNE YAKIN KİTAP
2018 yılında, Kırıkkale’de Gençlik ve Spor Bakanlığı projesi kapsamında faaliyetlerine başlayıp, 2020 yılından itibaren Kırıkkale Belediyesi tarafından desteklenerek devam eden Kitap ve Kahve 7’den 70’e hitap eden bir mekan oldu. Bünyesinde 4 bine yakın kitap ve çalışma ortamı bulunan Kitap ve Kahve, hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Genç Kitap Kahve’de bir araya gelen gençler vatan toprağını kendilerine emanet eden Kırıkkaleli şehitleri kabirleri başında ziyaret ettiler. Şehitlerin ruhuna Yasin-i Şerif okuyarak bağışlayan gençler, daha sonra şehitlik çevresinde kapsamlı temizlik yaptılar. 
 

Kırıkkale Belediyesi Genç Yazarları Şehitlikte Temizlik (7) (1).jpg Kırıkkale Belediyesi Genç Yazarları Şehitlikte Temizlik (7).jpg Kırıkkale Belediyesi Genç Yazarları Şehitlikte Temizlik (8).jpg Kırıkkale Belediyesi Genç Yazarları Şehitlikte Temizlik (5).jpg Kırıkkale Belediyesi Genç Yazarları Şehitlikte Temizlik (4).jpg Kırıkkale Belediyesi Genç Yazarları Şehitlikte Temizlik (3).jpg Kırıkkale Belediyesi Genç Yazarları Şehitlikte Temizlik (2).jpg Kırıkkale Belediyesi Genç Yazarları Şehitlikte Temizlik (1).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.