Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim

Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim

Kırıkkale’de hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde çarşı ve pazarlarda yoğunluk yaşanırken, ekipler de denetimlerini sıklaştırdı.

  • Kategori : Gündem
  • 25 Aralık 2020 Cuma
  • 17:58

KIRIKKALE (İHA) - Tüm Türkiye’de korona virüs salgını ile mücadele kapsamında hafta sonları 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. Bu akşam saat 21.00’de başlayacak ve pazartesi 05.00’e kadar devam edecek kısıtlama öncesinde Kırıkkale’de pazar yerleri ve çarşı merkezinde insan yoğunluğu yaşandı. İhtiyaçlarını karşılamak için dışarı çıkan vatandaşlar, zaman zaman sosyal mesafe kuralını unuttu. Ekipler denetimlerini artırdı Kırıkkale Valiliği koordinesindeki İl Salgın Denetim Merkezi (İSDEM) ekipleri de, oluşan yoğunluk sonrasında faaliyetlerini artırdı. Ekipler, pazar yerlerinde yaptığı denetimlerde sosyal mesafeye uyulması noktasında vatandaş ve pazar esnafını uyarırken maskesini çenesinin altında tutanları da doğru kullanım noktasında ikaz etti. Ekipler, kent merkezinde vatandaşların sıkça bulunduğu alanlarda da denetimlerini sürdürdü.

Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim Kırıkkale’de 56 saatlik kısıtlama öncesi sıkı denetim

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Gurbet Lüy

Sadece sev, koşulsuz şartsız

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

Alaaddin Güneşer

Fal Baktırmak

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?