Hisarcıklıoğlu, TSO Meclis üyeleriyle bir araya geldi

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’nın daveti üzerine Kırıkkale’ye gelen TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu TSO meclis üyeleriyle bir araya geldi. 

  • Gündem
  • 27 Temmuz 2022
  • 14:01
Hisarcıklıoğlu, TSO Meclis üyeleriyle bir araya geldi

KIRIKKALE’NİN SORUN TALEPLERİNİ DİNLEDİ 
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’nın da katıldığı törenle Yozgat Ticaret Borsası yeni hizmet binasını açılışı gerçekleştiren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Yozgat dönüşü Kırıkkale’yi ziyaret etti. TSO Başkanı Ahmet Varlı’nın daveti üzerine Kırıkkale’ye gelen Hisarcıklıoğlu, meclis üyeleri ile bir araya gelerek sohbet edip istişarede bulundu.
 

HİZMET VE FAALİYETLERİNİ TAKDİR ETTİ 
Ağırlıklı olarak Sektörlerde yaşanan sıkıntılar ve talepler konusunda gerçekleşen çay sohbetinde meclis üyeleri sektörlerinde yaşanan sıkıntılar hakkında bilgiler vererek bu sorunların hükümetin ilgili bakanlıklarına iletilmesi talebinde bulundular. Tüm talepleri eksiksiz şekilde ilgili bakanlara bizzat aktaracağını ifade eden Hisarcıklıoğlu, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı yakından takip ettiğini, üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren TSO’nun hizmet ve faaliyetlerini takdir ettiğini söyledi. Odanın projeleri hakkında Hisarcıklıoğlu’na bilgi veren TSO Başkanı Ahmet Varlı, Kırıkkale’de sanayinin ve ihracatın gelişmesi için yapılan çalışmaları anlattı. 
Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Hisarcıklıoğlu, TSO Meclis üyeleriyle bir araya geldi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

79279

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER