Altınışık: “Yarın seçim var gibi çalışıyoruz”

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, seçim çalışmalarına hız verdi. İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık’ın koordinatörlüğünde parti yönetimi ilçe ve beldeleri ziyaret ederek çalışmalarını sürdürüyor. Altınışık, “Bizler her zaman sahadayız. Gezilmedik yer, sıkılmadık el bırakmayacağız. Yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz” dedi.

  • Siyaset
  • 06 Mayıs 2022
  • 17:40
Altınışık: “Yarın seçim var gibi çalışıyoruz”

PARTİ YÖNETİMİYLE BİRLİKTE GEZİYOR 
İYİ Partili İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Özen ve parti yönetimiyle birlikte geçtiğimiz günlerde de belde ve ilçe ziyaretlerinde bulundu. Hacılar ve Çerikli Beldelerinin yanı sıra Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin ve Sulakyurt ilçelerini ziyaret eden Başkan Altınışık, burada ilçe başkanları ve parti yöneticileri ile bir araya gelerek, halkın sorunlarını dinlediler.


BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENİYOR 
Gittiği her yerde yoğun ile karşılanan Başkan Altınışık, gündeme dair açıklamalarda bulunarak, iktidara geldiklerinde yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlçe halkı her gün zam haberi ile uyandıklarını söyleyerek, “Ektiğimiz ekinden tutunda hayvanlara verdiğimiz yemlere kadar zam geldi. Gelir gideri karşılamaz oldu. Çaresizlikten daha doğrusu yokluktan ne yapacağımızı şaşırır olduk” diye dert yandılar.


ÇOK AZ KALDI MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR 
Gittiği her yerde Genel Başkanları Meral Akşener´in selamını ileten İYİ Partili Altınışık ise, “Bizlerde sizleri çaresiz bırakmamak için gittiğimiz her yerde partimizi anlatır olduk. İYİ Parti´nin iktidara geldiğinde neler yapacağımızı sizlere anlatıyoruz. Allah´ın izni ile verdiğimiz sözleri tutarak sizleri rahat ettireceğiz. Bunun için gelin İYİ Parti çatısı altında buluşalım. Var olsun teşkilatımız. Var olsun başkanımız Az kaldı millet bizi çağırıyor” dedi. 


Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

İYİ gençlerden kitabı sevdirecek etkinlik 

İlginizi Çekebilir

Altınışık: “Seçim ne zaman yapılırsa yapılsın hazırız”

İlginizi Çekebilir

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

24248

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER