Yola çıkacaklara uyarı!

Yola çıkacaklara uyarı

Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 

KIRIKKALE-ANKARA İSTİKAMETİ
Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Ankara-Kırıkkale yolunun 7-12 kilometrelerinde üst yapı toprak işleri ve çeşitli işlerin yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bu kesiminde Kırıkkale-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, trafik karşı yönden iki yönlü olarak devam ediyor.

 

GİDİŞ GELİŞ OLARAK SAĞLANACAK
Salihli-Kula yolunun 0-4 ve 52-57 kilometrelerinde yapılan çalışmalar nedeniyle trafik akışı bölünmüş yol tarafından gidiş dönüş olarak gerçekleşiyor. İzmir-Aydın Otoyolu, Torbalı servis alanı önü Aydın yönünde 4-9 kilometrelerinde üst yapı onarım çalışması yapılacağından bu kesimde trafik İzmir yönünde gidiş geliş olarak sağlanacak.

 

İKİ YÖNLÜ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Uşak-Afyonkarahisar yolunun 38. kilometresinde Erkmen Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Afyonkarahisar Belediyesine ait toplayıcı yoldan veriliyor. Ankara Çevre Otoyolu üzerindeki Karataş viyadüğü-Bayındır ve Çubuk-1 Baraj köprülerinin üst yapı iyileştirmesi ve bakım onarım ve takviyesi inşaatı nedeniyle Bayındır köprüsü-Samsun kavşağı-Kıbrısköyü kavşağı istikameti taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım karşı şeritten bölünmüş şekilde iki yönlü olarak gerçekleştirilecek.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle